Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Jen pro otrlé...

http://www.mesto-vlasim.com/forum2/viewtopic.php?t=239
PETRUNA :: Datum založení: 12. 11. 2007 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 18:14:13 06. 01. 2008
default.png
Promiň, bývalá paní kolegyně, ale co jsi čekala? Drbana znáš a víš co předtím udělal, jak se chová, kolik váží a že je to hovado. Ty máš štěstí, že Ti nezlomil křupavku v krku a nejsi po smrti. Pokud polda čeká na ránu, tak ji prostě dostane, ale pokud ji nečeká, asi by si měl hledat místo jinde. Holka, jsi ve válce a tohle ti měli říct. Tvoje úkoly zní jednoduše: vrátit se domů živá, zdravá a netrestaná. Tvůj urostlý kolega měl jít dovnitř jako první, první ho trefit tonfou na solar a by klid, bez řečí, bez výzev, bez Vašeho zranění. Nikdo by mu nic nedosvědčil. Mohli jste si vymyslet cokoliv, i kdyby mu hrot tionfy urval slezinu a drban chcípnul. Pokud jsi už šla jako první Ty, kdybys použila zbraně, byla by to nutná obrana. Jenže na tyhle věci musíš být dopředu připravená jak mentálně, tak znalostma zákonů. Pokud jdeš do zákroku jako první, musíš si být jista, že ho zvládneš, jinak kryj záda parťákovi. Jinak od vedení a kriminálky mě tohle nepřekvapuje a nevím, co je na tom divného v praxi PČR. Museli by psát další hory lejster, studovala by se taktika zákroku a dostali byste ještě mazec Vy, protože jste to prostě podělali. Svět patří rychlým a agresivním. Pokud to nechceš akceptovat, dopadne to takhle. Vedení ti nepomůže. To se potichu řídí zásadou: lidí je jak sraček. Polovička těch blbů Ti to ještě přeje, protože leckteří bývalí kolegáčci ženské ve službě nesnášeli: co se sem cpou. Peťulko, hodně zdravíčka, štěstíčka a hodně tvrdou a hlavně rychlou ruku, nohu, kolínko atd. do Nového roku Ti přeje bývalý kolega.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JAROMIR 15:21:57 06. 12. 2007
default.png
Vsechny Vas zdravim, timot chci reagovat na clanek kolegyne Petry z Vlasimi. Po precteni clanku se jen utvrzuju v nazoru, ze pristup operacnich a kriminalistu na okresech je vice nez zarazejici. Toto neni prvni poznatek od kolegu z mensich mest. Ja sam ziju na vesnici, ale nastesti pracuju v Praze. Na okresech bych nevydrzel ani mesic. Proc? Protoze podle toho, jak jsem zvykly jednat s OD a vyjezdem. Tohle by se v Praze nikdy nestalo!!!! Ta neochota okresnich operacnich a leckdy i nezkusenost a neznalost nema mezi(omlouvam se tem lepsim). Pr. privolani zasahovky, sam vim, ze kluci za zasahovek jsou radi za kazdou akci, bavi je to a nekdy tech akci neni tolik, jak by si prali. Operacni je jen linej se obtezovat.A co nasi kriminalisti, opet na okresech nedotknutelna "elita", hrajici si na Kojaka a spol. drbanovi dovolit cigarko, nabidnout kavicku a hrat si na hodneho, aby nahodou taky od onoho drobecka nedostali po hube. Radsi koncim, vyzva pro Petru, nech se prelozit, protoze ani stiznosti ti na okrese nepomuzou naopak ti uskodi a nakonec jeste na necem udelaji tebe. Hodne stesti

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio