Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

2 měsíce praxe po ZOP

Zdravim všechny kolegy a kolegyn. Tak jsem úspěšně dokončil ZOP. Po slavnostním vyřazení nás převezli na Plzeňskou 29, je tam Výcvikové středisko SHMP kde budem trávit řízenou praxi. Měsíc tam a měsíc na Přidělěném útvaru někde v Praze. Což to by ještě šlo, ale dost mne překvapilo, když nám řekli, že stravování si máme zajistit sami a vnitro nám neřispěje nic. Tak jsem se chtěl zeptat jestli to tak bylo i v minulosti, nebo jsme jen obětmi Langrových šetření.
DA_POL :: Datum založení: 01. 09. 2008 :: celkem 1 komentářů

Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUKAS02 22:31:56 17. 09. 2008
default.png
ahoj to samé mi řekli také když jsme se na to ptali když jsme tam přišli v září. A dostala se mi stejná odpověd jako tobě

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio