Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

přestupek před přijetím k P ČR

Nedavno jsem prodelal psychologicke vysetreni, kde mi psycholog po pohovoru sdelil, ze bych psychologickym vysetrenim prosel, ale jelikoz jsem zacatkem tohoto roku mel prestupkove rizeni na mestskem urade odboru dopravy, ze to neni mozne. Nasel jsem si § 14 o bezúhonosti a pise se tam v bode (2) Za bezúhonného se pro účely tohoto zákona nepovažuje též občan c)který byl v posledních 5 letech pravomocně uznán vinným z přestupku nebo jiného správního deliktu, je-li jednání, kterým spáchal přestupek nebo jiný správní delikt, v rozporu s požadavky kladenými na příslušníka tzn. ze zadat znovu o prijeti za dva roky je vcelku zbytecne a mel bych pockat tech pet let a zkusit to za pet let?
LASKEN :: Datum založení: 07. 09. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio