Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

a co zákony ?

takže jsem dnes večer shlédl zpravodajství v televizi a nestačím se divit, policista použije zbraň a toto je vyhodnoceno jako zákonné a následně je za toto stíhán ? Kvalifikováno jako neúmyslný trestný čin ? Tak pánové nevím jak vy ale pokud tohle ta paní (samozřejmě nevinná a o té věci nic nevěděla a byla v vozidle náhodně) co byla postřelena vyhraje je nejvyšší čas odejít ono totiž i když provedete zákrok správně stejně ho odskáčete a to je v p....
JB-Z-KOLINA :: Datum založení: 16. 11. 2007 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FF 12:46:42 02. 07. 2008
FF.jpg
to Tahac...prosímtě co posral??? Spolujezdec jede v autě s pašíkem, navíc auto ujíždí před policií...zkus se podívat jak by to dopadlo v anglii nebo v něměcku...Spolujezdec si byl vědom toho co spáchal pašík a tím vzal na sebe riziko, že s ním v tom autě jel. Navíc nemůžem vytlačit jeho auto našim autem a navíc by ještě zacáloval škodu tak holt musel střílet.....Náše zákony jsou na h...., pašík má větší práva než policajt a normální člověk a politikům se to náramně hodí....Vůbec tu spolujezdkyni nelituju, když navíc byl v televizi záběr z kamery jak odjížídí z tý benziny a ona se tomu směje.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu D-VANDROVEC 20:54:08 04. 12. 2007
d.vandrovec.jpg
.. ale jde o to. Že nelze na jednu stranu říct, že zákrok byl oprávněný a na druhou stranu říct, že byl riskantní. Trestní zákon, ani zákon o policii nikde slovo riskantní neobsahuje. Když posuzovat, tak podle zákona a používat formulace v zákoně uvedené. Jisté je jedno, že ten kdo prchá před policií na sebe dobrovolně bere riziko, protože tak činí zcela dobrovolně!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 19:39:39 24. 11. 2007
default.png
Neměl střílet když věděl, že je ve vozidle spolujezdec. Odhoďte falešnou kolegialitu stranou a uznejte, že to posral. Divím se vůbec, že byl zákrok vyhodnocen jako oprávněný...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SCHIMANSKI 22:13:27 22. 11. 2007
Schimanski.jpg
Pokud by dotyčný policista nikoho nehonil a zůstal v klidu, tak by sice ten závodník nebo zloděj ujel a z policisty by udělali blbce, ale nebyl by trestně stíhán. Sepsal by obvyklý stoh zbytečných papírů a celý kašpárkov by jel dál.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio