Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dalších 11 mil. do kampaně

viz. http://www.novinky.cz/clanek/149074-policie-da-dalsich-11-milionu-na-nabor-novacku.html Vedení policie se rozhodlo pokračovat v rozsáhlé náborové kampani. Během října a listopadu tak do reklamy lákající policejní nováčky nasype 11 miliónů. První fáze kampaně proběhla letos na jaře, a přestože stála zhruba 22 miliónů korun a její výsledky si policejní šéfové velmi pochvalují, negativní trend, kdy od policie odcházelo víc lidí, než k ní přicházelo, v prvním pololetí však zvrátit nedokázala. 8. 9. 2008 08:41 Zlom si policie slibuje právě od druhé fáze, která má na tu první podle informací Práva ve svém zpracování přímo navazovat. "V současné době má policie podstav na úrovni necelých 5200 lidí a předpokládáme, že se podaří toto číslo ke konci roku snížit o 700, tedy zhruba na 4500 tabulkových míst,“ řekl k tomu Právu mluvčí policejního prezidia David Kubalák. Zároveň zdůraznil, že díky kampani se podařilo policii přijmout v prvním pololetí o více než 800 lidí více než za stejné období loňského roku. "Znamená to, že jsme byli letos o více než 40 procent úspěšnější než loni, a právě na základě těchto pozitivních výsledků rozhodl policejní prezident o pokračování náborové kampaně,“ poznamenal Kubalák. Hlavním mottem kampaně tak bude opět heslo Pomáhat a chránit. Na jaře do řad policie lákal například příběh chlapce, který ve škole chránil slabší spolužáky. "Nyní budou provedeny pouze drobné změny, investovaných 11 miliónů tak půjde především do nákupu mediálního prostoru,“ řekl Kubalák s tím, že zcela novou propagaci náboru policie chystá na začátek příštího roku. I přes pozitivní hodnocení policejního prezidia v některých regionech výrazný deficit policistů trvá. Např. situaci v hlavním městě už vedení pražské policie označuje delší dobu za kritickou, nedávno ji musel na nátlak odborů řešit zvláštní finanční injekcí ministr vnitra Ivan Langer (ODS).
FESOF :: Datum založení: 08. 09. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio