Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zdravotní prohlídka

Ahoj, mám za sebou psycho a fyzické testy při přijímacím procesu. Před týdnem jsem byl na velké zdravotní prohlídce v nemocnici. Nevíte, jak dlouho trvají výsledky? Známý od PČR říká neco o 14 dnech, na personálce tvrdili 4-5 dní. Tak teď nevím...Díky za odpověď. M.
MINI :: Datum založení: 08. 09. 2008 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JIRIMARTAA 18:11:10 15. 09. 2008
default.png
Ano, v tom máš pravdu, pak se samozřejmě musí ještě zanést policejnímu lékaři, dokonce dvoum, pak už je vše OK.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 14:35:48 15. 09. 2008
default.png
ja byl v Hradci kralove ,uchazeci meli rpednost vsude cca od 6-11:30h, prosel jsem dostal jsem "A" ale nejak se mi dotoho nechtelo a nenastoupil,rozhodil jsem si reditestvi ,takze se znova nechavam naborovat jinde, a pojedu do VN Brno snad projdu i tam ,aspon doufam

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KAMILAS 06:53:19 15. 09. 2008
default.png
Jasně, výsledky z prohlídek dostaneš hned po každé prohlídce, ale pak jsi je musel odevzdat na vyhodnocení. Nebo ti každý doktor řekl "Jo, u mě jste prošel?". To asi ne :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIMARTAA 06:19:01 12. 09. 2008
default.png
Včera jsem byl na celkové zdravotní prohlídce v Olomouci, trvalo mi to všechno oblítat asi tak 3,5h. Výsledky ze všech prohlídek jsem dostal ihned(jen rozbor krve až při odchodu). Takže mě nikdo nic nikam nemusel posílat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KAMILAS 07:47:07 09. 09. 2008
default.png
A jinak jsem byla za tři hodiny hotová. Z uchazečů jsem tem běhala ten den sama a na každém oddělení mají uchazeči přednost, takže jsem nikde nečekala.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KAMILAS 07:45:04 09. 09. 2008
default.png
V každé nemocnici jsou ty prohlídky asi jinak :) ORL,rentgen a oční bylo v Brně asi stejné, ale na psychiatrii jsem vyplnila jen čtyřstránkový dotazník a odnesla ho tam sestře a tím to haslo, s žádným doktorem jsem nemluvila. Na zubní se tam taky vůbec nechodí a s kladívkem na mě taky nikdo nenaběhl. Akorát jsem tam byla ještě na EKG. A ráno samozřejmě moč a krev. Není se čeho bát :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MINI 07:34:23 09. 09. 2008
default.png
to Kamila: díky za info. To Jirka: byl jsem v Ustí n./L. Něco už tu psala Kamila. Jinak průběh: lítáš z oddělení na oddělení, cca. 5-6 hodin. ORL (poslech zvuků a prohlídka dutin), rentgen plic, psychiatrie (krátký pohovor), oční (barvy a ostrovid), zubař (prohlídka) a nakonec kladívkem do hlavy a pod koleno.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KAMILAS 06:23:23 09. 09. 2008
default.png
Ahoj. Záleží na tom, v jaké nemocnici jsi byl. Výsledky ihned ale nikde v žádné nemocnici nedostanete, protože nemocnice je nevyhodnocuje. Všechny papíry ze zdravotních prohlídek zůstávají v nemocnici a jeden den v týdnu si pro ně jezdí policie ze správy kraje, ve kterém nemocnice je, a výsledky si vyhodnocuje policie sama. Já byla na prohlídce v Brně před třemi týdny. Bohužel jsem šla ve čtvrtek a policie si pro všechny ty papíry, co se tam za ten týden nashromáždí, jezdí ve čtvrtek ráno. Já měla prohlídky hotové ve čtvrtek odpoledne, takže týden ležely v nemocnici a nikdo na ně ani nemrkl. Další čtvrtek si pro ně jeli a výsledek byl další středu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIMARTAA 15:11:08 08. 09. 2008
default.png
Můžu se zeptat a kde jste byl na té prohlídce?Mě to totiž čeká tento týden, tak jsem chtěl vědět jak to tam probíhalo, jinak já myslel, že to dostane ihned? Alespoň V Olomouci to tak prý funguje?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio