Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

NÁBOR PRAHA

Ahoj kolegové, mám takový dotaz zejména na vás co sloužíte v Praze. Mám kamaráda, který nedá jinak, než že se stane taky poldou a rád by do Prahy. Chci se zeptat, kde je podle vás nejlepší náborové středisko nebo kam se obrátit. Já sice sloužím také u SHLMP, ale s tímhle nemám zkušenosti. Díky moc za rady a odpovědi.
S-LV :: Datum založení: 09. 09. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 22:24:18 16. 09. 2008
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Hmm. Pokud skončí na Praze I na OHS a bude šlapat Václavák, tak Ti asi moc nepoděkuje.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 09:28:06 15. 09. 2008
default.png
Díky za Vaše názory a zkušenosti, odkázal jsem kámoše na ten Perštýn, tak uvidíme, o tu odměnu mi tolik ani nejde, obětoval jsem sboru už tolik, asi jako většina z nás, že se mi ho kvůli tomu nechce doprovázet do jámy lvové:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZKLAMANY 22:39:49 14. 09. 2008
default.png
Reaguji na dotaz k náboru v Praze. Je mi líto, že na tomto místě poskytuji negativní poznatky z náboru nového policisty pro Prahu v letošním roce 2008.Domnívám se,že i když nadřízení toto moc nepřipomínají, musíme si to říci sami mezi sebou. Dal jsem typ panu KOLÁŘOVI na nábor svého vnuka,který bydlí mimo Prahu. Po všech řízeních byl přijat. Odměnu jsem však nedostal, protože jsem nebyl policistou sloužící v Praze. To jen tedy zkráceně. Tedy : dej policistu Praze a nežádej ani korunu slibované odměny pokud nejsi rovněž pražský policista. Proč ta dikriminace pro mimopražské je tajemstvím. Takže zpráva pro aktivní : .... bacha

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 18:29:09 14. 09. 2008
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Každopádně se vyhnout náboráři pro Prahu I Kolářovi - neschopa a tlučhuba. Kamarád může zkusit náborové - Na Perštýně , Praha 1- U metra Národní třída - Zde je nábor pro celou Prahu. I když osobně preferuju nástup od píky, tak bych kamarádovi doporučil, aby zašel na útvar, kde by chtěl sloužit - nemá cenu důvěřovat tomu, že se rozkouká, a pak přestoupí kam bude chtít. Z toho důvodu doporučuju kontaktovat funkcionáře daného útvaru a ten by měl kontaktovat náborové středisko s tím, že daný zájemce se náboruje pro ně.(Dopravní policie, Pohotovostní motorizovaná jednotka, místní oddělení v určité lokalitě) Pokud bys chtěl odměnu za nábor, tak ho na obě návštěvy doprovoď ať je od počátku jasné, kdo se o nábor zasloužil...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio