Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nejasnosti

Zdravím všechny policisty, již nějaký ten čas uvažuji o práci policisty. Po přečtení několika diskuzí si již nedělám iluze, že práce u policie je celkem pohodová záležitost, navíc dobře platově ohodnocená, alespoň tedy ze začátku rozhodně ne. Avšak nikde jsem se přesně nedopídil, jak všechno probíhá a mám v hlavě dost nejasností, takže žádám nějakou dobrou duši o vysvětlení. Vím, že přijímací řízení k PČR by mělo být hotové do 3 měsíců a že se skládá z psychotestů, zdravotní prohlídky a z fyzických testů. Nicméně to, co následuje dále, tak v tom už natolik jasno nemám. Čtu tady vesměs jen samé zkratky jako např ZOP, OOP atd. atd. a v tom se já jaksi prozatím nevyznám. Ale zpátky k mému dotazu, co bude následovat po oněh 3 měsících příjímacího řízení? Musím na nějaké školení do Prahy? A jak dlouho to školení trvá? Popřípadě je možnost absolvovat jej dálkově? V případě že ano, mohu již být zařazen do služby? Předem děkuji:)
Z-N :: Datum založení: 10. 09. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NEPO 22:21:43 18. 09. 2008
default.png
buď rád, že jsi zůstal u toho Turka, ve vozidle Praga V3S, tam Ti bude líp. Doufám, že už teď skončíš s dotazy, jak to chodí u Policie atd.atd., protože už zajisté všechno víš, a také jsi prokouknul tu habaďůru, kterou na Tebe chtěli personalisté ušít. Doufám také, že už nebudeš zakládat další duplicitní diskusní fóra, protože je nemožné se v tom všem orientovat. Děkuji za pochopení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 21:48:35 18. 09. 2008
default.png
ja sem prosel,fyzicke,psycha,zdravotka a nenastoupil jsem jelikoz dojizdeni za 16cistehom s emi zda hodne malo..,mel jsem nastoupit 1.8 tyden na oop+3tydny zbran a skola od zari

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POLICISTA23 16:00:15 11. 09. 2008
default.png
Takže: 1. psychotesty + fyzické testy + zdravotní prohlídka 2. nástup na své vybrané OOP, OHS (obvodní oddělení, oddělení hlídkové služby) tam vyčkáš až bude 3 měsíční kolotoč do školy. 3. 3 týdny na zbraň - školení 4. škola - teď už jen na 6měs. (plat cca 13.500,-Kč) 5. Nástup na své OOP, OHS či něco obdobného. 6. Plat v 3PT (třetí platové třídě) v hodnosti nstržm. (nadstrážmistr) cca 16.000,-Kč to je vše...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ARANTES 07:56:50 11. 09. 2008
default.png
Nejlépe uděláš když se rozhoupeš a kontaktuješ personalistu ve městě, kde bys měl o službu zájem. Vše Ti vysvětlí, vše Ti popíše a vše se od něj dozvíš. Ze 3 měsíčního výběrového řízení můžeš kdykoliv odstoupit, takže se není čeho bát. Navíc tyto věci řeš až v případě že projdeš všemi náležitostmi a to zejména psychotesty, kterými neprojde největší spektrum uchazečů a které 100% zjistí jak moc velký zájem máš u PČR (rozuměj - Policie České Republiky) a jakým teoretickým přínosem bys pro "firmu" byl ty. Hodně štěstí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio