Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Průvodce "Nováček"

1. Před přijetím k PČR - psychotesty - fyzické testy - zdravotní prohlídka 2. Přijetí k PČR 3. Přijímč - jde o prvních 14dní po přijetí ve školícím středisku což obsahuje základní výcvik se zbraní, použití zbraně, zařizování dalších věcí focení, služebák, doktor, pojištění,slavnostní přísaha atd. , ale každá správa to má jinak. Jinak to mají v Domažlicích jinak v Praze atd. 4. Nástuup na mateřský tvar - pokud jste nestihli termín nastoupení na ZOP, jste právě na svém mateřském útvaru kde budete sloužit 5. Nástup na Základní odbornou přípravu (ZOP) - chodíte do školy, V Praze,Jihlavě,Brně, nebo v Holešově. Aktuální délka je 6 měsíců 6. Odborná řízená praxe - zase na školícím středisku příslušného podle toto pod jakou správou jste náborováni - zkládá se ze školení a praxe přímo ve výkonu - aktuálně trvá 2 měsíce (1+1) 7. Nástup do služby na svůj mateřský útvar - od přijetí k nástupu na mateřský tvar jako začínající policista "Nováček" uběhne aktuálně 9 měsíců, ti co měli ZOPku delší tak 14 - 18 měsíců
DA_POL :: Datum založení: 10. 09. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio