Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Konec stop stavu

Chtěl bych se zeptat někoho problému znalého, kdy nejdříve lze počítat s koncem stop stavu u PČR. Pak také, jestli a jak často je vhodné se chodit ptát k náborářům na změnu situace. Je k něčemu dobré jít k Městské Policii, než stop stav skončí? Máte někdo zkušenosti už z dřívějška s přechodem od MP k PČR?
SOLITAIREE :: Datum založení: 13. 02. 2012 :: celkem 12 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CEMAN 21:18:05 13. 02. 2012
default.png
Trochu si ve svých tvrzeních odporuju, ale sloužím 5 let a některé věci jsem prostě za tu dobu nepochopil a asi nikdy nepochopím. Logickými zákony se to zcela určitě neřídí. ČR ovládli zkorumpovaní diletanti s přebujelým egem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CEMAN 21:07:13 13. 02. 2012
default.png
Za současné situace mě ta práce skoro vůbec nenaplňuje a její společenská prospěšnost je diskutabilní. Nevím jaké máš vzdělání, ale jako středoškolák bez protekce by si stejně skončil na OOP, MOP, PMJ, OHS, kde není o co stát. S VŠ možná na SKPV, což je doslova hlavou proti zdi. Dokud nezačne PČR vláda skutečně podporovat nebo ji alespoň přestane likvidovat, tak se to nezmění. Vzhledem k tomu, že se momentálně uvažuje o propouštění, viděl bych to s novým náborem možná s nějakým odstupem času po volbách.
Zřejmě se potřebuješ přesvědčit na vlastní kůži. Netvrdím, že u PČR nejsou dobré pracovní pozice a není zde o co stát, ale jestli chceš přímý výkon služby, platí výše napsané.
Jak si dospěl k zájmu o práci u PČR?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZRALOK 20:58:12 13. 02. 2012
default.png
Si myslím, že na doby šíleného hromadného náboru už můžeme zapomenout. Podle nejrůznějších indícií se bude v nejbližší době početní stav spíše snižovat, takže s nějakým náborem nelze moc počítat. Ovšem není vyloučeno, že někde k náboru dojde, tak jako v této době na Šluknovsku.
Přestup od MP k PČR je úplně stejný, jako by si přestupoval z pozice např. skladníka nebo učitele. Není ti odpuštěno výběrové řízení, zopka či něco jiného.Ale může ti být započítána určitá odsloužená doba, kolegovi započítali snad 1/3 či 1/2.
Ovšem práce u MP je v mnoha ohledech velmi podobná některým činnostem PČR- hlídkové službě. Zkušenosti získané u MP rozhodně u PČR uplatníš, takže pokud jsi pevně rozhodnut, že chceš sloužit u PČR, můžeš zatím vyzkoušet MP. A šance, že se dříve či později k PCR dostaneš rozhodně není mizivá.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CEMAN 20:41:25 13. 02. 2012
default.png
U PČR není v současné době o co stát, a tím nemyslím zdaleka finanční otázku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SOLITAIREE 20:39:25 13. 02. 2012
default.png
Vzhledem ke stop stavu k MP půjdu, ale asi budu zároveň neustále zkoušet PČR.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CEMAN 15:39:25 13. 02. 2012
default.png
To dneska nikdo neví. Běž k MP, budeš se mít lépe.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio