Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Afera Student Agency

http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/policiste-zadrzeli-ridice-autobusu-primo-za-volantem.html docela me sokovala vypoved onoho policisty. hadam ze je to clovek z policejniho prezidia pripadne nejake funkce na hony vzdalene realite. samozrejme, tezko spekulovat, ale je snad zrejme, ze se dopravni hlidka autobus snazila zastavit, moc si nedovedu predstavit, proc by provokovala na dalnici nejaky autobus.
MARTIN1 :: Datum založení: 13. 09. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 18:44:00 29. 10. 2008
Lukas Heinz.jpg
Několik stránek zpět máte v článcích popis a rozbor celé události.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 18:00:12 29. 10. 2008
default.png
Podle mě, ten cestující "policajt" není žádný policista. Je to jen provokace, nemá cenu to řešit. Pozorně si poslechněte co k dané věci uvedl a myslím, že se se mnou shodnete.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 727J 20:17:50 13. 09. 2008
default.png
Taky si říkám, co to bylo za osla v civilu, co se vezl se Studentama Agentama a něco tam pindal o nepřiměřenosti zákroku. Podle mě pochybil řidič busu, protože přehlédl červenou stopku na tranďáku - proto taky přejel nájezd na odpočívku a skončil až v odstavným pruhu. Co k tomu dodat - žijeme asi v Kocourkově, když jediná hlídka v úseku musí strávit čtyři hodiny s Troubou, co si nepřevzal poštu, čtyři hodiny byl Beranovský úsek zcela bez dozoru - v době kdy vrcholila páteční dopravní špička na D1 ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 16:26:39 13. 09. 2008
default.png
pokud ma nekdo presnejsi informace jak to bylo, sem s nimi.. nejak se mi to nezda.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio