Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Recenze- Brýle Revision Hellfly (REDAKCE)

Recenze- Brýle Revision Hellfly
Revision Hellfly
Foto: Revision+Marek Šustáček

Blíží se slunečné dny, tedy i doba nošení slunečních brýlí.  Na rozdíl od slunečních brýlí pro běžného smrtelníka je u výrobků pro ozbrojené složky požadována zvýšena odolnost vůči špatnému zacházení a zásahu odražených projektilů. Jedny takové brýle jsem testoval během jasných zimních měsíců.

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 23. 03. 2012
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu REPKIN 11:21:54 04. 04. 2012
default.png
Na aukru jsou nyní k mání za 1800,-Kč, což je dobré. Psal jsem českému dodavateli i přímo výrobci, pokud mi je udělají abych je měl ještě současně i dioptrické (na dálku), tak do nich jdu. Zrak mám jen jeden a klasickým dioptrickým brýlím v průseru moc nevěřim.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDRAS 15:01:18 27. 03. 2012
Andras.jpg
Já používám již delší dobu brýle ESS Ice a jsem s nimi rovněž naprosto spokojený. Cena oproti brýlím Hellfly je skoro poloviční.

http://www.esseyepro.com/ICE-2X_146_detail.html

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 14:31:43 27. 03. 2012
Lukas Heinz.jpg
No bez i bez brýlí Hellfly může být člověk profík. Nicméně i bryle za 400-500 Kč padly do 2 měsíců za vlast. A to mluvím už o poměrně kvalitních výrobcích. Když si spočítám, že brýle Hellfly drží už 4 měsíce bez škrábance, vyjde mi výsledek, že alespoň pro mně se vyplatí investovat 2000 Kč jednou než 6 x 400 ročně.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GRIZZLY 09:46:23 27. 03. 2012
Grizzly.jpg
Ano, Revision Hellfly pravděpodobně budou velmi kvalitní alternativou brýlí pro ozbrojené složky. Ovšem závěr článku ve stylu, že kdo si tyto brýle v ceně od 2.000,- Kč výše nepořídí, není profesionál, mě opravdu pobavil... :) Bylo by dobré si uvědomit reálnou finanční situaci řadových policistů v rámci celé ČR, nejen v Praze... Například kluci, kteří k PČR nastoupili před pár lety a slouží na nějakých menších OOP nebo OHS s malým rizikovým příspěvkem, nemají na výplatních páskách ani 15.000,- Kč čistého, pokud tedy nějakým omylem nedostanou pár stovek osobního... Jejich možnost suplovat nedostatky fasované služební výstroje z vlastní kapsy je tudíž značně omezená. Pokud jde o mlaďochy, dosud bydlící u rodičů, pro které je výplata spíše solidním kapesným, pak ještě ano. Ale ti co žijí samostatně, platí někde nájem (s hypotékou v jejich finanční situaci ani nepočítám) či již dokonce mají rodinu, takoví si toho ze svého moc do služby pořídit nemohou... Jinak já se také řadím do kategorie bláznů, neboť poslední dva roky nosím sluneční brýle z LIDLu v hodnotě 100,- Kč a stále bez závad. Pokud bych měl potřebu nosit vyloženě "bezpečnostní" brýle, pořídil bych si nějaké ochranné polykarbonátové, které lze běžně pořídit v rozmezí od cca 100 - 300,- Kč a mnohdy také nevypadají zle, jako např. tady: http://www.manutan.cz/products/an/ZO/an-8751563.jpg Něco takového nosím na střelnici.

PS: Z amatéra profesionálem ses Lukáši stal až jako majitel brýlí Revision Hellfly? :) Nepíšu bláznem, protože sis brýle dosud nekupoval za 100,- v tržnici, ale za 400,- v rybářských potřebách... :)) (Pro natvrdé: Přátelská jedovatá poznámka.)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PITTRS 06:28:31 24. 03. 2012
pittrs.jpg
FESOF [2012-03-23 09:13:07]: :))) trefa do černýho :))) a že nás je, takovejch..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FESOF 09:13:07 23. 03. 2012
default.png
Jsou policisté blázni, kteří si za stovku koupí brýle v tržnici a spoléhají na to, že se jim nepřihodí nic zlého. Pak jsou policisté profesionálové, kteří jsou při smyslech, chtějí aby to tak zůstalo a ti si koupi kvalitní ochranné brýle.
A já dodávam fakt: Jsou policisté, kteří jsou profesionálové a při smyslech, ovšem na tyto brýle nemají peníze, což je třeba i můj případ.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)