Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ochraná služba

Ahoj, zdravím všechny co ještě pracují u PČR. Mám jen prosbu k někomu kdo mi upřímně pomože s rozhodnutím pracovat u ochrané služby. Zda mi řekne jak to tam chodí co si tam vydělám (cesťáky,odměny atd.).
ZLOBR :: Datum založení: 15. 09. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu AAA158 21:29:38 23. 09. 2008
default.png
Nechci nikoho odrazovet ke vstupu do firmy u které pracuji již 15 let, ale určitě by při náboru nových zaměstnanců nemělo používat přísloví "Když ptáčka lákají...atd" Pan por.Bc. Gabrielsson sice správně uvádí, že u ochranné služby je pravidelná perioda služeb a dní volna, ale jaksi zapomněl připomenout skvělých 150 hodin odsloužených zdarma, o kterých pan ministr říká, že jde o pilitickou věc a v průměru se jedná pouze u 5 hodin měsíčně!!! Ach ty krásné průměry. Já a mí ostatní kolegové jsme měli odpracovaných oněch 150 hodin zdarma již v měsící dubnu a v současné době se již blížíme ke 400 hodin - nesmím zapomenout podotknout, že nad rámec 150 hodin je každá hodina zaplacená. Určitě by se mělo přestat mluvit o policii obecně a o průměrech a měly by se uvádět konkrétní složky a konkrétní čísla, ale to je na jinou diskuzi. Každopádně neztrácej naději a iluze a směle vstup - Pomáhat a chránit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 09:13:13 19. 09. 2008
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
Obecně jde věc shrnout jen velmi těžko, jelikož i u ochranné služby je několik oddělení, které se malinko liší. Nejenom náplní práce, ale i přístupen velitelů směn. V současné době je to o to komplikovanější, že jako všude je tam též podstav, který narušuje největší výhodu ochranné služby, a to je pravidelnou směnnost - 24 hodin služba a 4 dny volna, jednou měsičně jsou to jenom 3 dny volna a v tom jednom dnu 8 hodinový výcvik. Tento stav byl narušován pouze v době dovolených. V době podstavu je však narušován celoročně... S největší pravděpodobností bys nastoupil k ochraně zastupitelských úřadů (ambasády, rezidence apod.) Což obnáší službu venku. Pouze na některých stanovištích jsou tzv. budky nebo je povoleno vozidlo. 24 hodinová služba je nastasvena 2 hodiny "práce" - 2 hodiny "odpočinek" na základně. Odpočinek Ti může být narušen službou tzv. autohlídkou. Po nástupu počítej se základní odbornou přípravou, která je jenom v Holešově (Morava, u Zlína). Služební příjem po škole bude začínat okolo 17.000 -18.000,-Kč čistého. Argumenty pro - mladý kolektiv, pravidelná směnnost, domů s čistou hlavou, jde studovat, jde si zajistit vedlejší příjem (neoficiálně...) Argumenty proti - větší dril, téměř žádný vývoj v oblasti policejních činností jako je vývoj na kriminálku nebo vyšetřovatele. Dost jednotvárná činnost, která není příliš "akční".

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio