Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Pohovor s panem náměstkem

Dobrý den, příští týden se mám sejít s panem náměstkem. Mám přijít hezky oblečená, upravená apod. Prosím, nevíte někdo, o co vlastně jde? Údajně si s ním popovídám co budu chtít dělat. Může mi někdo tady prosím napsat, jak to bude celé probíhat a jakou řeč si mám vlastně připravit. Díky.
ALICE :: Datum založení: 15. 09. 2008 :: celkem 27 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MEDIC 18:22:11 11. 01. 2009
default.png
SPJ - Specialni poradkova jednotka pokud je me znamo. Z toho co sem se docetl tak tam jdou novacci, nekteri jen proto ze jim to nakazali. Ja myslel ze je to specialni jednotka, utvar ktery je nasazovany na demonstrace, fotbal a podobne. Nejak to nechapu, jak tam muzou jit novacci ?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR-K 17:22:43 11. 01. 2009
default.png
pořád posílá se ktěm SPJ,nebo už se na pohovor k p.Vaňkovi nejezdí

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JESSEJAMES 15:08:33 21. 10. 2008
default.png
Já pana Vaňka taky osobně znám ze svého působení v Brně. Dle mého názoru už je to povahou spíše politik než policista a jeho "vize" jsou právě takové, aby byly na ulici vidět a dobře se prodaly novinám ku prospěchu předmětného vizionáře. O jejich přínosu službě se dá dlouze diskutovat. Když ještě Vaněk řediteloval v Brně, opravdu se snažil všechny odměny, tresty, žádosti a bůhvíco řešit s jednotlivými policisty osobně, což je jinak na tak velké město výjimka, běžně ředitel podepisuje a rozhoduje od stolu co mu vedoucí oddělení pošlou. Na mě osobně to dobře nepůsobilo, dávat si dvakrát do měsíce na ředitelství několikahodinovou povinnou frontu na audienci mi přišlo celkem zbytečné a dle případu i ponižující. Vaněk se tak dle mého názoru stavěl do role velkého bratra, který všechno ví a zná a stará se o manšaft, přijde mi to trochu laciné, ale což. Z případného pohovoru u dotyčného je zbytečné mít trému, stačí vata do uší a trpělivost. Pokud jde o výběr mezi SPJ a obvodem pak můj názor je jednoznačně obvod. Na SPJ se člověk akčně vyblbne /což lze na obvodě na hlídkové taky/, ale postup kamkoliv je odtamtud problematický. Každej obvoďák má pak názor, že na SPJ, PMJ atd se člověk naučí tak maximálně vytlouct hospodu /což se občas hodí a nic proti vám kluci/,ale pak už jen napsat ten jeden pořád stejnej ÚZ a nic víc. Na obvodě má člověk i na hlídkové šanci pochytit i něco toho papírování a stát se tak policistou se vším co k tomu patří a když pak po letech mladý policista nazná, že loupe v kříži a rvaček bylo dost, je snadnější postoupit na administrativní post z hlídkové na obvodě než z některého "báckomanda". Ale já jsem pravověrnej obvoďák takže jsem zaujatej.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 08:34:17 03. 10. 2008
default.png
No nejdůležitější je pro tuto slavnostní chvíli odstranit piersing (z pupíku nebo jin.intimních míst není třeba) a nějakým decentním oblečkem zakrýt kerku. Kdyby to byl nějaký staromilec (třeba bývalý mechanizátor-kombajnér z JZD).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BYVALY 06:06:41 03. 10. 2008
default.png
No, pokud budeš vypadat pěkně, tak z toho kouká do tří let plukovnická hodnost.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POSPA_Z 17:02:35 23. 09. 2008
default.png
nevim zda rikas pravdu s tema zkusenostma,nemuzu zatim soudit,ale podle reci pana namestka byla jeho slova kazda jina,takze taky nevim..a myslim si ze u obvod jsi asi vic v klidu..a ted vsichni do me:-))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SMEJCIL 15:56:15 23. 09. 2008
default.png
Zdravím. Přesně jak říká KamilaS, je to pravda. Já jsem také chtěl původně na obvod, měl jsme tu možnost, ale nakonec jsem sáhl po SPJ. Podle mě se tam člověk skutečně něco naučí a pro svobodného je to perspektivnější - a to nejen platově, ale také zkušenostma.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAUL2 13:47:23 22. 09. 2008
default.png
jen tak pro upřesnění...Když sem byl na pohovoru s Vaňkem v červenci tak nás všechny (kromě ženatých/vdaných a VŠ) bez milosti přiřadil k SPJ a mohla ses tam stavět třeba na hlavu... Je možné, že už momalu ale jistě zaplňuje stav u SPJ, tak si můžete zase vybírat kdo kam chce jít na obvod atd...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KAMILAS 08:28:53 22. 09. 2008
default.png
Žádný tři roky na SPJ v Brně nejsou pravda. Pan Vaněk tam sice zkouší všechny nalákat, že tam je lepší finanční ohodnocení, že tam se naučíš víc než kdekoli jinde atd. Ale jen přemlouvá a láká. Nenutí!! Ani svobodní a bezdětní středoškoláci to nemají povinné! Sice jeho první věta je, že všichni, co jsme u něj seděli na pohovoru, jdeme na 3 roky SPJ v Brně, ale pak postupně s každým mluví, kam by chtěl jít a co by chtěl dělat. Bylo nás tam zhruba 20, z toho ani jeden ženatý/vdaná, všichni bezdětní. Kromě asi tří lidí jsme byli všichni středoškoláci. A výsledek? Tak půl lidí jde na SPJ a půl na různé městské obvody - kam kdo chtěl. Na SPJ nejde nikdo z donucení. Pokud se panu Vaňkovi líbíte, tak se Vás snaží přemluvit a vyzdvyhuje přednosti SPJ, ale pokud si stojíte za tím, že chcete jít někam na obvod, tak Vás napíše na obvod.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 18:26:31 21. 09. 2008
default.png
Oto ani se nedivím, že s tebou ukončili výběr. Neboť četník opravdu musí být rozhodný člověk. A to ty asi nejsi (bez urážky) Možná se časem ukáže, že to nebylo tak špatné rozhodnutí - v tvém případě. Neboť práce u sboru je časově a psychicky náročnější, oproti pravidelným šichtám ve fabrice.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio