Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Král je mrtev ať žije král (REDAKCE)

Král je mrtev, ať žije král !
ilustrační
Foto: internet

Tak tímto prastarým pokřikem by se dala charakterizovat současná situace okolo křesla policejního prezidenta. Policejní prezident Petr Lessy byl odstraněn způsobem, kterému se v policejní hantýrce říká, „být odejit“, a doslova bleskově jej nahradil Martin Červíček, jmenovaný ministrem vnitra Janem Kubicem

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 30. 08. 2012
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu AKIRA 09:48:35 10. 09. 2012
default.png
Hm zajimalo by mne jestli, uz to zacalo i na ostanich krajich a obvodech. zacinaji slucovat sefy kriminalek, dal rusit mista nastenkaru v osme platove (zastupce sefu), potud bych to chapal. nicmene zacinaji posilat vysetrovatele a operativce na obvody, tyto mista rusit a podobna jina zverstva. pry se ta systemizace nemela dotknout vykonu HA HA HA.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KAREL-150 13:16:51 31. 08. 2012
Karel.150.jpg
Nedělám si iluze, že žijeme v nezmanipulovaném a nezkorumpovaném světě. A ve světě, kde tato nemorálka s větší mocí sílí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 10:22:22 31. 08. 2012
default.png
Pokud žijeme v právním státě, král není mrtev, ale zcela jistě žije. Teď je jenom otázka, abychom nežili v zemi, kde se pohřbívá z rozmaru mocných za živa.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio