Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

výsluha od 1.1. 2009

Zdravím všechny kolegy. Včera jsem se doslechl informaci, kterou zatím považuji za nereálnou, ale někdo z vás možná má bližší informace. Podle jednoho mého kolegy se v parlamentu chystá opatření, které by zamezilo možnosti odchodu podle starého zákona o služebním poměru do konce roku 2009. Znamenalo by to, že kdo neodejde podle starého zákona do konce letoška, má smůlu. Zatím jsem od nikoho jiného nic podobného neslyšel, ale čert ví jak to je. Podkud někdo víte něco víc, prosím podělte se o info.
VIDOQ :: Datum založení: 28. 09. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KOSTA 18:22:13 19. 11. 2008
default.png
jo jo, máš pravdu, ale to už bude pozdě. Jak tady někdo psal leg.nouze 45 dnů, výpovědní lhůta 60 dnů + zbývající dny do konce aktuálního měsíce. Pokud bude mít Íčko bobky, že se mu to rozsype pod rukama (což se děje), nebude váhat ani chvíli a podrazí nás, aniž by mrkl okem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POR-BC-KRYSTOF-GABRIELSSON 15:09:13 19. 11. 2008
por.Bc.Kryštof Gabrielsson.jpg
V říjnu 2007 přišel vedoucí na barák s tím, že mu dobrá známá na kmenovce řekla, že od 1.1.2008 se maximum výsluhy sníží na 10.000,-Kč. Věřil jí a proto šel do civilu. Stáhl sebou další dva lidi po 25 letech služby. Dnes je již půl roku po smrti a do výsluh nikdo zmiňovaným způsobem nezasáhl. Proto pokud je to někdo něco potajnu říkal , tak nevěřit. Aź to bude přicházet, tak se to dozvíme z více stran.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VIDOQ 17:40:45 28. 09. 2008
default.png
Mám na to stejný názor, ale červík přece jenom zahlodal. Každopádně dík za reakci. Musím se kolegy zeptat kde se to doslechl.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BAJRAS 15:36:45 28. 09. 2008
Bajras.jpg
a kachny létají pořád. Netuším, kde k těmto informacím chodíte, ale považuji je už za kachny, které někdo vypouští úmyslně. A zasloužil by po "tlamě". Pokud se bude dít něco konkrétního k výše uvedeným změnám, NELZE toho dosáhnout jiným způsobem, než novelizací zákona o služebním poměru. Nejrychlejší varianta, kterou při současném stavu a odchodech příslušníků nepovažuji za reálnou, je stav tzv. legislativní nouze, kdy od projednání ke schválení zákona příp. jeho novel trvá minimálně 45 dní. I tato varianta by se nenesla v duchu, jeden kolega na chodbě povídal.... Sestřelte tu kachnu. Zákon hovoří jasně a jeho novelizace není na pořadu dne. Navíc starostí zákonodárců budou jiné priority, než vnesení ještě větší nejistoty do řad příslušníků bezpečnostních sborů. Až bude něco na pořadu dne, jistě se o tom dozvíš v předstihu, tak prosím neplašit, B.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio