Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policie a nová média (REDAKCE)

Policie a nová média
Finská virtuální policejní jednotka
Foto: Facebook Marko Forsse

Policie poslední dobou hledá stále nové a efektivnější způsoby, jak pracovat s veřejností a jak ji zapojovat do řešení bezpečnostních otázek. Jednou ze zajímavých tendencí posledních let je práce policistů s novými médii - se sociálními sítěmi. Facebook, twitter či flickr apod. asi není třeba představovat, neboť například facebook již využívá více než 3 miliony obyvatel ČR.

Autor: Ondřej Skalník, ProPolice|Otevřená společnost, o.p.s.
Publikováno: 20. 12. 2012
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SANTIAGO-SAN 20:46:27 20. 12. 2012
default.png
jenže když bude prevence dobrá, bude malá kriminalita, takže bude málo čárek což znamená že se policie fláká, když se fláká peníze tečou vniveč, a to náš slavný managment přeci nedopustí!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 19:09:32 20. 12. 2012
default.png
Furt dokola. Neustále pokusy se nějak vykroutit z nevykroutitelného. Skončí to přesně na tom, jako skončila celá slavná CP: vedení, vědomo si nebezpečí, které pro jejich sladký život líných, tupých a těžce přeplácených dobytků představuje net, to zase udělá po svém přesně jako u CP: jako první krok nechá policisty zveřejnit svoje ksichty a kontakty na ně, což policisté samozřejmě odmítnou a přesně jako CP i tohle skončí.

Policie nezaspala, ona nikdy nespí, neustále si hlídá, aby se systém vyhovující těm co mají nejvíc nijak nezměnil. Tohle je jen další marný pokus hrdiných pokusníků nějak s tím stavem pohnout. Je to ovšem snaha prostřelit tanku pancíř zepředu. Shora se to musí. A na to musíte mít svůj Javelin nebo TOW. Ale takové zbraně nejsou k dispozici. Jedině shora má tank pancíř slabý. Ale tam nikdo z vás nikdy ničím nedostane, už blatníky máte namazené tak, abyste výš nevylezli.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 17:29:20 20. 12. 2012
Pim Burger.jpg
Souhlas s článkem. PČR jako vždy totálně zaspala, armáda má svůj profil na fejsbůku už asi rok a oproti armádě samotné to funguje perfektně. Doufejme, že se tento neblahý stav brzy změní i u policie.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)