Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Může policista vystupovat v TV show?

Mám dotaz. Rád bych se zúčastnil TV soutěže (něco typu Distraction) Která v letošním roce bude v televizi a chtěl bych vědět, jestli jako policista můžu. Také bych rád věděl, jestli pokud bych vyhrál finanční obnos nebude následovat flastr, nebo jiná sankce. Finanční odměny v této soutěži se získávají za základě § 7, odstavce 2, písmene a) zákona 586/1992 Sb. Což jak jsem pochopil je stejný paragraf, jako u honoráře za publikovanou knihu. Děkuji za odpověď.
IVORYAN :: Datum založení: 09. 01. 2013 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.