Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Co si myslí ministr vnitra ?

Víte nad čím přemýšlí každé ráno náš ministr NEministr vnitra. Zde jsou tajné odposlechy jeho myšlenek. http://www.youtube.com/watch?v=2vCtm-JmezU&eurl=http://wiener.blog.idnes.cz/c/51402/Jan-Morava-natacel-i-Ivana-Langera.html
V3ND4 :: Datum založení: 30. 09. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:59:21 08. 10. 2008
default.png
No třeba myslí na to co po volbách - viz. privatizace lázeňského domu MV Tosca v K.Varech.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MADAGASKAR 21:24:10 08. 10. 2008
default.png
Nevím co si myslí pan Ivan Langer ministr vnitra, ale vím že je úplně mimo.Policii s Martinů a Červíčkem a s ostatníma kámošama s Náchoda totálně rozvrátili. Hlavně se musím smát výroku, že za likvidování a ničení Prahy chorvatskými fanoušky Bělehradu může Cizinecká policie. Pane ministře prosím vás za to vše může vaše krátkozrakost a nedůslednost obklopen rádoby managery pak pustíte takovou kachnu. To že nemáte pana plukovníka Husáka rád to je váš problém, ale házet špínu na jeho podřízené to alibismus. Ba naopak plukovník Husák je v současnosti jediný odborník na policejní práci a u ciziny nejednou prokázal své kvality. Jeho sobotní vystoupení jsem sledoval a jeho názory jak se vypořádat s různými přívaly hnusných chorob, jak to bude řešit a co se dělá to je ukázka perspektivního a analytického myšlení. Ne jak vaši nochledi, řiťolezci kteří vám jen pochlebují a hlavně oblbují. Zatím vaše moderní pojetí policie krachuje kde se dá. No co taky čekat od lidí kteří se nebojí lobovat pro lupiče. A to je výsledek když bordel tak všude a vnitro smrdí od Mrázka co vy nato. Nebylo by lepší tu demisku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio