Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Je o PČR místo k seberealizaci

Ahoj, dobrý den, za necelé 2 roky budu mít hotového Ing. (neprávní a nepolicejní specializace – ekonomka a mezinárodní vztahy se zaměřením na globální bezpečnostní výzvy) a rozmýšlím se mezi službou v AČR a PČR. Vzhledem ke vzdělání mám možnost okamžitého nástupu k informačním jednotkám v rámci AČR. Peníze i zázemí je tam bezpochyby lepší než u PČR. U PČR mám několik přátel a iniciativy typu konec policie jsem také zaznamenal. Navíc je poté možnost spolupráce a přestupu ke třípísmenkovým agenturám. Zároveň ovšem, jako kluk z malého města, který už měl šanci poznat, jak se hraje vyšší hra, se mi do toho nechce úplně zabředávat. Spíše mi dává smysl obvod u nás v malém městě a řešit věci, které přímo dopadají na běžné lidi. Ovšem zajímá mě, zda je v takových místech prostor pro seberealizaci pro lidi, kteří mají v hlavě i nějaké vize a nápady out of the box, samozřejmě v mezích zákona. Nebo zda budu jenom další z mnoha potrav pro děla/strojů na pokuty. Děkuju za Vaše zkušenosti. Pavel
PAVELV-369 :: Datum založení: 06. 01. 2025 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio