Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

2 leté zdravotní prohlídky

Zdravím Vás, slyšel jsem, že kluci při náborové zdravotní prohlídce k policii neprocházeli kontrolou zraku, lékařka pouze vycházela z posudku soukromého očního lékaře uchazeče. Zajímalo by mě, jak to probíhá při pravidelných zdravotních prohlídkách, které se opakují každé dva roky? Zda to kontroluje policejní "obvoďák", nebo policejní specialista, či se vychází opět z nového posudku soukromých očních lékařů? Děkuji za odpověď!
HONZA-K :: Datum založení: 02. 10. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VOJCEK 13:53:59 10. 06. 2009
default.png
Zdarec lidi,potřebuju vědět,jestli bude problém u zdravotní prohlídky, když mám lehký náběh na barvoslepost (barvocit)? Nikde jsem jinak problémy neměl. Díkec.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZA-K 17:59:06 03. 10. 2008
default.png
bavili jsme se o tom s policejní doktorkou a říkala, že pokud není něco v pořádku, tak to jde k posudkovému... A teď bych kecal, ale snad do deseti dnů se můžeš odvolat. Už jsem slyšel případ, že po odvolání uchazeče přijali.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MINI 09:57:15 03. 10. 2008
default.png
Ahoj, existuje nějaké odvolání proti výsledku vstupních zdravotních prohlídek? Mně se to komplikuje, mám nějaká došetření a vypadá to bledě. Tak připravuji plán "B"...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 21:52:20 02. 10. 2008
default.png
Služební lékař na tebe píše posudek, ale všechna vyšetření si můžeš udělat u svého obvodního lékaře. Co se týče zraku, tak pouze čteš písmenka a pokud to není v pořádku, pošlou tě teprve k očaři, jinak ještě sluch, tlak, tep, měření, vážení, EKG, rentgen, vyšetření moči, odběr krve, ...., ale vše děláš u obvoďáka.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 18:20:26 02. 10. 2008
default.png
Na běžné preventivní prohlídce se k žádnému specialistovi nechodí. Lékař se zeptá a provede běžnou kontrolu zraku (čtení písmenek z dálky na tabulce a případně barvocit). A o očích to určitě není!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio