Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Že by už?

Dnes jsem přišel z práce domů, otevřu iDnes a přes celou stránku na mě ční titulky o tom, že policie sbírá vysoké politiky! Přeju hodně zdaru v tomto počinu, ať zaklapnou dveře cel za všema, co si to zaslouží a četnictvu přeju, aby si tímto výrazně zvýšilo svoji prestiž a tím i příliv peněz do svého rozpočtu! Hoši, řežte to hlava - hlava!
HAMMER :: Datum založení: 13. 06. 2013 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 06:25:37 17. 06. 2013
default.png
Od roku 1939, to jest nějakých bratru 74 let, nebylo v této zemi možné, aby český četník sáhnul bez požehnání jiných mocných na vládní špičky. Po dobu 74 let dělala policie v této zemičce politiku, místo své práce. Vypadá to, že po tři čtvrtě století se něco hnulo.

Četl jsem ohlasy lidí, policie má nevídanou stoprocentní podporu. A kolem sebe slyším zase jen podporu policii a to na vlastní uši.

Vypadá to, že by se situace u dlouhodobě devastované policie mohla začít obracet k lepšímu. Myslel jsem si, že se toho nedožiju, ale snad ano. Přeju Vám dívky a hoši, abyste co nejdříve začali i Vy, na všech svých útvarech, dělat jen práci policisty místo čáreček a dalších prasáren.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio