Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Středisko Holešov

Zdravím všechny, chtěl jsem Vás poprosit, jestli by mi někdo mohl dát informace, jak to chodí na 6-ti měsíčním středisku v Holešově, jsem nováček a nástup na školící středisko mám v prosinci. Díky každému za informace!!! PS: Nebojte nejsem jeden z těch, co se snaží vše si zlehčovat.
JIRIMARTAA :: Datum založení: 03. 10. 2008 :: celkem 36 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SKOLAK 20:29:42 11. 10. 2008
default.png
Nevím podle čeho soudíš, že jsem tvoji odpověď nepochopil, ale ve škole rozhodně nemám zájem jen přežít. Učivo mě baví (až na pár vyjímek). Jinak starších kolegů (těch, co nás nováčky chápou) si nesmírně vážím, protože dobře vím, že nejvíc se naučím právě od nich.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAS 20:15:26 10. 10. 2008
default.png
Mrzi me, ze muj jmenovec HoznaD je takovy hlupak. Proc s koupeli vylevat i dite? Sice je mi to jasne, mnoho lidi je i u policie skutecne hloupych, a proto se musi pridrzovat hesel, pobrchnosti a nalepek a neresi skutecnou podstatu (tak vlastne funguje vetsina volicu, co se necha ukecat retorikou a nezajimaji je fakticky cinny, jen kecy a hesla). Slouzit lidu uz platilo kdysi davno, v dobe rima. Dokonce cisar daval slib, ze slouzi lidu Rima a slibuje, ze jej bude chranit. Jde o to, ze casto mnoho smejdu se schovava za cene a dulezite hodny a hlupaci pak si berou to, ze kdyz se ty hodnoty zmini, tak pak tim si vykladaji i jejich podstatu. Podobne je to s krestanstvi, ktere poskodila uplne katolicka cirkev v dobe rekatolizace po 1620. A pritom cele nase pravo a ty hodnoty, ktere zde zminujeme a cemu verime, ze plne zalozeno na krestanskych hodnotach. Nejsme treba muslimska kultura, kde ty hodnoty jsou uplne jine a vychazeji napr. u prava ze Sarija. Ty hodnoty jsou trvale a je spravne jim verit a je nutne odlisit od hodnoty a od mluvciho. Vzdyt preci plati, ze zlato je zlatem, at je ma v ruce bohac nebo chudas ;) Nebo snad pro HonzaD je zlatem jenom to, co rekne, ze je zlato jen clovek bohaty? ;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 19:28:29 08. 10. 2008
default.png
Musím s Tebou souhlasit. Já taky kdysi dojížděl do Holešova. Bylo tam krásně, ale vlakem to bylo téměř osm hodin.... no hrůza...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STARY 19:06:12 08. 10. 2008
default.png
Prosím Vás studenti ZOP v Holešově na 6 či 9. měsíců jak se Vám líbí kvantum učení, kterým jste zavaleni a jak se to vlastně dá stihnout naučit.Já se s vašimi kolegy setkávám již přes patnáct let a musím říci, že to nebude asi to pravé ořechové a tak si zapamatujte nějak to zvládněte naučte a ona praxe vás doučí. A pokud budete mít štěstí na solidní kolegy, jako v mladým věku já bude to dobrý. Jen bych chtěl vidět ty vaše kantory v praxi. Jak se vyučují praktické věci. Nevím kolik jich policejní praxí prošlo, ale co mám poznatky a též informace tak asi praxe pro kantory nic moc. A ono čtení, recitace zákonů, nařízení a výnosů apod. ještě nikoho policistou neudělalo. Možná by si měli vaši školitelé přečíst poslední Kriminalistický Sborník o tom, jak je tam perfektně popsán styl výuky na pražské škole v Hrdlořezích a odkud to přejali. Tomu říkám výuka i zapojení a ne jak to bylo dřív. Já za katedrou, citují se zákony a paragrafy a jen se to předčítá. A je tady nezájem, ochabení, spánek a všichni se těší na to až bude konec této nesmyslné hodiny včetně školícího. A ještě jeden názor, nenastala doba, aby se čeští policisté připravovali v Praze a moravští v Holešově. Vždyť kolik musí stát cesťáky, jak únavné je jezdit s jednoho konce na druhý a jak náročné to musí pro všechny dojíždějící od Aše po Český Těšín být. Tím by se měli všichni na pol.prezídiu zabývat a ne jen samolibostí a samy sebou. Pokud chceme mít nové mladé a schopné policisty musíme je kvalitně a dobře připravit a to je zřejmě problém. Vždyť snad i většinu z nich to nemůže bavit a místo, aby byli aktivní a chtěli být připraveni, tak tohle vše je musí otrávit už po měsíci. Jasně mají plat, stravu a ubytování zdarma, ale to je tak vše. Nemusíte se mnou souhlasit, ale zkuste si to přebrat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZHNUSENY2 08:11:58 08. 10. 2008
default.png
Honzad je zapšklý a zatrpklý policajt. Nic víc, nic míň.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 23:04:57 06. 10. 2008
default.png
Honzade s jizlivostí sleduji, že už tě posílají do řiti i tví vrstevníci . Jaké hodnoty vlastně vyznáváš (v mém okolí totiž žádný „narcis“ není)?! Ty co sloužili před r.1989 jsou špatní, zasloužilí disidenti kteří dopomohli k pádu minulého režimu jsou bývalý bolševici (takže taky špatní).Příp. měli v partaji někoho z rodičů, tak že totéž ( viz Ruml). Uznávané mravní autority v disidentu a KPV taky nic moc! Arabáši na Qantanámu mají vlastně leháro ,(advokáti na které nemají nárok z nich alespoň netahají peníze). A dokonce jim mezi občasným koupáním a celodenní metalovou dízou posílá červený kříž vepřové konzervy ,které pak mění u bachařů za korán v brožovaném vydání. V podstatě jsou jen atrakcí, na kterou se můžeš z nedaleké „země svobody“ koukat dalekohledem za 50 centů. Už by jsi měl synku vyměnit cvokaře!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VOSAY 19:26:10 06. 10. 2008
default.png
...máš pravdu, nepatří, ale určitým lidem to prostě nedá...a jak říkáš, pořád se toho nejvíc naučíš praxí, tím co sám do hlavy dostaneš a od staršího kolegy, když má teda zájem ti něco vysvětlit a hlavně, že ho máš i ty...měj se

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 19:12:07 06. 10. 2008
default.png
omlouvám se, jestli jsem se Tě nějak dotkl, to určitě nebylo záměrné ani cílené... musím to uvést na pravou míru - neskutečně si vážím starších kolegů, protože jen od nich se můžu naučit, jak dobře sloužit... a taky proto, že i přes ten bordel, který teď ve sboru je, stále zůstávají, aby mohli své cenné zkušenosti předávat dále... nicméně mě trochu mrzí to, v co se tady ta diskuse rozjela... nemyslíte, že to už tu nepatří?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VOSAY 18:55:12 06. 10. 2008
default.png
...člověče ty musíš studovat teologii, protože maminka a farář mají vždycky pravdu...ne ne to bude katedra totalitních režimů z důrazem na dějepravu a mezinárodní vztahy, poněvadž tohle jen tak někdo z prstu nevytahne...nebo pak možnost sníst šalamounovo....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAD 18:39:47 06. 10. 2008
honzad..jpg
"Slouzime lidu!!" odkud to heslo jen znam???... jak pateticke!! :-))) Ale hlavne to jsou keci! Höss, Braunsteinerova, Knoblichová. Pich-Tuma, Grebenicek, Hlavacka, Abendschön... ti vsichni slouzili svemu lidu, nebo ne? Chces to zpochybnit? Sluzba lidu byla i to, kdyz e na care strilelo do lidi, kteri chteli zit v jine zemi? Sluzba lidu bylo i to, jak Vondruska coby bachar tyral lidi??

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio