Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Odejit z mensiho mesta a pracovat v Praze

Chci se zeptat, zda je moznost odejit z mensiho mesta a pracovat v Praze pokud dotycny nebyl naborovan pro Prahu. Pokud ano, kde je moznost informovat se. Dal by me zajimalo, zda je v Praze moznost chodit na kurzy nebo doucit se cizi jazyky. Jak je to pro mimoprazsky, prispivaji na dojizdeni? slysel jsem, ze 3 roky ano. Vite o tom neco?
DENY :: Datum založení: 05. 10. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VLKISEK 21:48:26 06. 10. 2008
default.png
hele a pro jaký útvar si náborován??pokud chceš do prahy tak si to stebou vyměním a nebude v tom žádný problém

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BLOCKED717 20:11:07 05. 10. 2008
default.png
Tak kámo, nejdrříve co se týče těch výhod. Dostaneš tak akorát na 3 roky ubytovnu zadáčo. A to se mají brzy všichni sestěhovávat na jednu ubytovnu. Teď přesně nevím kde. No prej se opravuje, ale nevím... No a pokud chceš do Prahy, ano můžeš. Jsou tady jakési VIP útvary, které mají permanentně málo lidí. Pokud chceš k dopravce, zajdi si za vedením. Třeba na SHMP a řekni vedení, že chceš nastoupit. Všechno Ti zařídí. Alespoň u mě to tak bylo před cca. 4mi lety.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SMEJCIL 18:37:37 05. 10. 2008
default.png
Zdravím. Více informací se dozvíte u Vaší personalistky či některých z personalistek, s nimiž jste měl při náboru co dočinění. Co se týče dopravy apod., jsem si jist, že Vám taktéž odpoví.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio