Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Vtipy?

Potkají se žralok, orel a vlk. Žralok říká: "Já pracuju u americký policie, u pobřežní stráže, honím nelegální přistěhovalce, drogové zásilky a další trestnou činnost.Když něco odhalím, zvrhnou mi do vody náklaďák masa, no žiju si jako pán, jsem moc spokojenej." Orel vypráví "Já pracuji pro ruskou policii. Celý dny lítám nad státníma hranicema, ale i ve vnitrozemí a odhaluju pěkně shora trestnou činnost. Když něco odhalím, a že je to často, dostanu vrchovatý kbelík masa. Taky si žiju dobře a jsem moc spokojenej." Nakonec se přidá vlk: "Já pracuju pro českou policii. Celé dny obíhám nejen statní hranice,ale i vnitrozemí. Vyhledávám a objasňuju všechny druhy trestné činnosti. A pokaždý, když něco odhalím, dostanu vrchovatý kbelík oříšků." Orel se žralokem se podiví: "Oříšků? Jsi přeci šelma, proč nedostaneš maso?" "Protože jsem na tabulkovém místě veverky."
HETZER :: Datum založení: 07. 10. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu RAMON68 22:15:58 16. 10. 2008
default.png
Baví se dva policajti, představ si ten můj kluk asi půjde do zvláštní školy. Druhý: hele když na to má, ať študuje.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HETZER 11:30:36 10. 10. 2008
default.png
Jede matfyzák autem po mostě Barikádníků a zastaví ho policajt. "Pane, jednu chvíli jste jel 110 km v hodině." "Jel jsem trochu rychleji než obvykle - ale určitě jsem nejel 110 km v hodině." "Určitě jste jel spojitě - takže podle našeho měření a Lagrangeovy věty o střední hodnotě jste musel jet alespoň jednu chvíli 110 km v hodině!"

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STRIZLIVEJ 23:01:25 08. 10. 2008
Střízlivej.jpg
Jednoho dne sestoupil Bůh na zem, aby se podíval, jak si žije lid. Potkal muže, který usadavě plakal. I zeptal se ho Bůh: "Proč pláčeš?" A muž mu odpověděl: "Měl jsem krávu jedinou krávu, která mě živila a nedávno mi umřela." I řekl Bůh: "Podívej se před sebe". Podíval se muž před sebe a viděl svou krávu živou a zdravou. Muž zajásal a poděkoval Bohu. Ten šel dál a potkal muže, který také usedavě plakal. I zeptal se ho Bůh: " proč pláčeš ?" Muž mu odpověděl: "Měl jsem ženu a dvě děti, ale nedávno zahynuli při autonehodě" I řekl Bůh: "Podívej se před sebe". Podíval se muž před sebe a viděl svou ženu a děti živé a zdravé. Muž zajásal a poděkoval Bohu. Ten šel dál a potkal muže, který také usedavě plakal. I zeptal se ho Bůh: " Proč pláčeš ?" Muž mu odpověděl: " Pracuji u policie ČR" Nato si Bůh sedl vedle něj a plakali oba.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio