Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Časová dotace ZOP

Zdravim, chci se zeptat, jak je to s časovou dotací ZOP v Praze Hrdlořezích pro nováčky, v kolik se reálně začíná a končí, zda je možné mít někdy během prvních tří měsíců volno, dálkově studuju VŠ a mám dítě ve školce. Díky za odpovědi! :)
ANGELA :: Datum založení: 23. 08. 2013 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HRDLIC 16:34:20 27. 09. 2013
default.png
Zdravim!

Po - Čt v 6:45 by jsi měla být v uniformě, v 7:05 nástup a od 7:30 je výuka. Konec je v 15:15

v Pátek je to stejný, až na to, že se končí ve 12:30.

Co se tyce dovolene, tak mame planovanou dovolenou a nejake dalsi volno ti musi povolit na skole, coz nam bylo receno, ze se stane, pouze ze zavaznych duvodu, takze tezko rict. Ale mame tam par lidi, kteri dalkove VS studuji a zatim s tim snad zadny vyrazny problem nemeli :)

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)