Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Do boje za lepší policii

Dobré ráno, kolegové. Pokud sledujete diskuzi k mé kauze v boji proti vedení mého oddělení a proti vedení OŘ Benešov na stránkách benešovského deníku, zjistili jste, že se naplnila noční můra "nadlidí velitelských", tedy UBS a NOSP spojily síly a vyslovily mi plnou podporu v boji za lepší policii. Děkuji tímto nejen Milošovi a jeho zdravému rebelskému rozumu, který tímto krokem dokázal, k čemu vlastně policejní odbory jsou a je jedno, co nesou ve svém názvu, ale děkuji i Vám, kteří nebudete zticha, nebudete se sklopenou hlavou čekat na naplnění svého policejního osudu, protože ten máte každý ve svých rukou. Ukažme jim, že nás nepoloží na lopatky, pokud budem stát při sobě, nebudem se vzájemně napadat a házet si klacky pod nohy, Vždyť právě tím jsme těm papapášům jen nahrávali ! Připojte se, ať vědí, že tu jsme. http://benesovsky.denik.cz/cerna_kronika/zbita_policistka20071108.html#diskuse Petra
PETRUNA :: Datum založení: 29. 11. 2007 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GOOR00 22:36:18 02. 12. 2007
default.png
Souhlasím s tím, že by měli všichni táhnout za jeden konec lana a ne používat takové to čecháčkovství a co mě nepálí nehasím. Popřípadě si jen hřát svoji polívčičku. Vedení policie ať už okresní nebo PP, stále žije v socialistickém způsobu přemýšlení, že oni tu jsou vládci a my dole jen sluhové. K tomuto jejich mínění jim napomáhá i vláda, která tím že jim od nového roku zvedla platy a nám buď nechala stejné nebo nižší vytvořila propast. Navíc dostali do ruky zákon, který lze jednoduše zneužívat proti nám obyčejným policistům. Doufám, že časem si ale někdo uvědomí, že tímto způsobem nejen že rozvrátily policejní sbory, ale neskutečně zvýšili kriminalitu. U policie to nebude fungovat pokud ti nahoře nebudou donuceni vytvářet svým podřízeným podmínky, které jsou dány zákonem a pochopí, že na svých teplých místečkách jsou jen a pouze kvůli práci lidí po jejichž právech tak rádi šlapou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RACHY 18:53:07 02. 12. 2007
default.png
Zdravím všechny slušné poldy. Četl jsem ten článek z Benešovska a je mi na blití. Nejhorší na tom všem je, že mě to vůbec nepřekvapilo, protože tohle chování našich nadřízených je všude stejné. Mám pocit, že při jmenování do funkce musí podpsat smlouvu, kde přislíbí, že se k nám budou chovat jako ke zvěři a při každé volné chvíli šikanovat. Držím vám palce a nevzdávejte to, není se čeho bát, myslím si, že oni už teď vědí, že jsou táááákle malinkatí....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio