Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

K náborové kampani!!!!

Jak moc se ztotožňujete s těmito deseti důvody, proč by se k nám měli hrnout noví zájemci? Zkopírováno z náborové kampaně, v závorkách doplněno mým názorem.. Důvod 1. Práce, která má smysl a pomáhá celé společnosti. (ten smysl pomalu, ale jistě postrádá...i poškození jsou nasraní) Důvod 2. Garantované hmotné zajištění a kariérní postup. (lež, pořád nějaká nejistota a deziluze) Důvod 3. Široké uplatnění dosaženého vzdělání a možnost dalšího vzdělávání a získání akademických titulů. (lež) Důvod 4. Nadprůměrný plat. (ano, ale vzhledem k tomu, že si nemohu legálně přividělat, tak se těch pár tisíc nadprůměr maže) Důvod 5. Ozdravné pobyty a lázeňská péče hrazené Policií České republiky. (středisek se MV zbavuje) Důvod 6. Rozvoj fyzických schopností (policie má řadu sportovních zařízení). (tak rád bych si někam chodil zasportovat, ale sezónní fotbálek v tělocvičně 1x týdně je málo, v práci nehrozí) Důvod 7. 6 týdnů dovolené ročně pro každého policistu nebo policistku. (v soukromé sféře se tomuto velmi přiblížili) Důvod 8. Osobní příplatky a příplatky za vedení dle úrovně. (lež-nesystémově) Důvod 9. Za kvalitní a dlouholetou službu odchodné a výslužné ze zákona. (to je jeden z důvodů, proč jsme ještě tu, ale dočkáme se něčeho?) Důvod 10. Propracovaný systém sociálních a kulturních benefitů jako vlastní rekreační zařízení, příspěvky na rekreace, stravování, penzijní připojištění, sportovní a kulturní akce a další. (propracované stravenky v hodnotě 30,- Kč, na kterou si doplácím 21,- Kč, super)
KING-KONG :: Datum založení: 09. 10. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GOOR00 00:56:10 13. 10. 2008
default.png
Inu kolego, sice se to tu již probíralo, nicméně nesmíš zapomínat, že jde o kampaň. Je to vlastně reklama, která slouží k přesvědčení lidí o tom jak by to mělo být, aby jich nastoupilo co nejvíce. Je to jako předvolební kampaň tam ti taky řeknou co chceš slyšet a ne to co bude doopravdy. Navíc je zaměřena na mladé a nezkušené lidi, kteří si ještě neumí vytvořit vlastní názor na život okolo nich a hlavně deviza mladých lidí je, že nemají srovnání a proto je může těžká bota managementu zašlápnout do hnoje a držet tam a oni si stěžovat nepůjdou, protože neví že mohou. Jak již popsal jeden nejmenovaný, neznalému a neinformovanému se vládne nejlépe.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio