Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

PPO nebo OBVOD??

co si myslite o tom,jsem na PPO ale poradne nevim co od toho cekat,bavil jsem se s borcem od zasahovky a rikal jestli nechci papirovat tak mam jit na PPO ze je tam vic penez a je to lepsi..co si myslite Vy?
POSPA_Z :: Datum založení: 11. 10. 2008 :: celkem 14 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu M4RTIJN 13:56:19 14. 11. 2008
default.png
v pohodě, myslel jsem to z legrace :o) Taky to občas řeknu :))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOB52 12:16:55 14. 11. 2008
default.png
Pravda, už jsem to tu někde četl a stejně jsem to tak napsal :). To bude asi tím, že mezi veřejností je to běžně zaužívané. Tak pardon.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu M4RTIJN 12:10:29 14. 11. 2008
default.png
policajt nebudeš nikdy, to by jsi musel sloužit na Slovensku, víš? :o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOB52 09:53:19 14. 11. 2008
default.png
Dobrý den, mohla by mi nějaká dobrá duše přiblížit trochu činnost na OOP? Jedná se mě o to, že jako vysokoškolák nastoupím před ZOP na oddělení a i ZOP budu absolvovat 1 týden v měsíci a zbylé 3 bych měl "normálně" fungovat . Co bude náplní mé práce, když vlastně ještě nebudu policajt? Díky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JESSEJAMES 14:33:39 27. 10. 2008
default.png
Pokud jde o výběr mezi PPO,OHS a obvodem pak můj názor je jednoznačně obvod. Na PPO se člověk akčně vyblbne /což lze na obvodě na hlídkové taky/, ale postup kamkoliv je odtamtud problematický. Každej obvoďák má pak názor, že na SPJ, PMJ atd se člověk naučí tak maximálně vytlouct hospodu /což se občas hodí a nic proti vám kluci/,ale pak už jen napsat ten jeden pořád stejnej ÚZ a nic víc. Na obvodě má člověk i na hlídkové šanci pochytit i něco toho papírování a stát se tak policistou se vším co k tomu patří a když pak po letech mladý policista nazná, že loupe v kříži a rvaček bylo dost, je snadnější postoupit na administrativní post z hlídkové na obvodě než z některého "báckomanda". Ale já jsem pravověrnej obvoďák takže jsem zaujatej. to geralt - Odchází se možná proto, že mladý policista na PPO vidí služební vozidlo čatěji zvenku než zevnitř. Představ si, že dopředu víš, že půl roku nebo rok tě čekají 12 hodinové pěší služby, plné kontrol kde jsi a co děláš, bez zázemí, bez jídla a pití. Budeš mít radiostanici, která bude fungovat max. půl hodiny od zahájení služby, potom už budeš odstřihnutej od /policejního/ světa, jsi využitelnej maximálně jako naváděcí tabule pro turisty. Když kolem profrčí policejní auto na majáky a provedou zásah v domě, kolem kterého jsi právě šel v blažené nevědomosti, budou tě chytat pocity marnosti, zoufalství, nenaplnění a pod. Potom budeš zdrhat taky. Na obvodě se i největší nováček občas dostane k něčemu zajímavému, má šanci dostat se k případu blíž, dozvědět se pozadí, dozví se jak bylo s případem naloženo a přímo zná někoho, kdo to něco vyšetřuje. Na PPO kolem každého případu jenom prolítneš jak kometa. Zastavil jsi řidiče pod vlivem alkoholu. Převzal obvod. Tečka. Chytil jsi zloděje v obchodě. Převzal obvod. Tečka.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 18:42:58 15. 10. 2008
default.png
PMJ-OHS-PPO se rovna to samy. zadnej rozdil v tom neni, ani financni ani jinej. jen u OHS a PMJ muzes bejt zaroven v poradkovy jednotce, u PMJ ne. a s tim ze OHS a PPO muze bejt i pesi, PMJ uz z nazvu ne. penize si na mistnaku/obvodnim oddeleni urcite vydelas vetsi, ale ne o moc.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GERALT 17:19:26 15. 10. 2008
default.png
a proc tak odchazeji tak lidi z PPO?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GERALT 17:15:50 15. 10. 2008
default.png
takze PPO je neco jako OHS v mensim meste?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POSPA_Z 16:27:22 15. 10. 2008
default.png
je to PPO v Brne ale zase kdyz se nekdo chce dostat k zasahovce ci k PMJ tak z obvodu to jde hur..no nevim asi vec nazoru..a u PPO muzes take postoupit v platove tride

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTAS-MOP 10:23:38 15. 10. 2008
default.png
přesně tak, úplně si mi to vzal z úst, teď jsem to chtěl psát.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio