Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Fyzické testy na ZOP

Zdravím všechny, za chvíli mám nastup na ZOP, chtěl jsem se zeptat jestli již někdo absolvoval fyzické testy, které jsou na konci, zajímalo by mě, když nebudu vyhovovat normě, tak dostanu vyhazov? Ptám se, protože mi nikdo není schopný objektivně říct jak to je. Kdyby měl někdo nový, kdo absolvoval ZOP nedávno, informace, byl bych mu vděčný. Díky za komentáře.
RAIDIS :: Datum založení: 13. 10. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TONYK 12:22:12 18. 10. 2008
default.png
Ja budu koncit ZOP v Hrdlorezich a na konci by nemely bejt klasicky fyzicky...Jen zkouska ze sebeobrany.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 21:33:57 14. 10. 2008
default.png
Na konci ZOP se fyzické v Brně před 2 roky dělali, ale to byly trochu těžší jak teď. Jinak nesplnění fyzických testů neznamená vyhazov. Můžou za nesplnění vyhodit, ale nemusí. Já osobně znám lidi, co neudělali fyzické testy a dál slouží. Nyní na fyzičce našim manažerům nezáleží, hlavně když se naplní stav.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RAIDIS 19:04:04 14. 10. 2008
default.png
Zdravím Vás, souhlasím s Vámi, ale bohužel jen jsem se ptal z hlediska teoretického, fyzické mám snad v pohodě, 50b., takže se nijak nebojím. Ale díky za reakce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTAS2 17:02:52 14. 10. 2008
default.png
Přesně tak souhlasím s Pěšák v poli, jinak já jsem také zrovna na ZOP a pokud vím, na zavěr se dělá, alespoň u nás to tak je pouze zkouška z paragrafu 39 a ze střeleb. Fyzické budeš mít znovu až na školícím středisku. Pěkný zbytek dne

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PESAK-V-POLI 16:58:37 14. 10. 2008
default.png
Jestliže máš obavu z nesplnění fyzických testů na konci ZOP, jak chceš potom sloužit. Nevím kolik ti je, ale tyhle testy jsou již o mnoho zjednodušené proti těm starým,tak to už snad musí zvládnout každý i s jednou nohou. A co dva roky je přezkoušení! Pokud se bojíš tohoto nepatříš k policii!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio