Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

jak k policii?

Zdravim take bych chtela jit k policii ale mam par nejasnosti, tak doufam ze mi nekdo poradi. Nevim jestli pri podani prihlasky muzu byt zamestnana, take me zajima jak probiha zakladni odborna priprava, jestli je to jako u vojaku zë clovek zustane nejakou dobu nekde na vycviku. A take jestli uz musim mit hotovy ridicak.moc dekuji za pripadne odpovedi
NEV :: Datum založení: 16. 10. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DAVE007 22:15:27 16. 10. 2008
default.png
Jinak ještě, pokud jsi vdaná nebo máš děti, do pořádkové jednotky v Brně nemusíš a stejně tak, pokud máš VŠ.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 22:12:58 16. 10. 2008
default.png
Při podání přihlášky můžeš být zaměstnaná, protože přijímacím řízení nemusíš splnit. Při nástupu k PČR tě zařadí na útvar, kde budeš po ZOP sloužit. Tam se podíváš hned první den v zaměstnání. Poté hned půjdeš na kurz držení zbraně (trvá cca 3 týdny), kde tě ubytují a budeš se celé ty 3 týdny učit od pondělí do pátku, víkendy budeš mít volno. Po tomto kurzu se vrátíš na svůj útvar. Poté ti začne služba, která bude tvat do té doby, než se rozjede nový běh na ZOP, který startuje každé 3 měsíce. ZOP trvá myslím 6 měsíců, kde tě opět ubytují, ale klidně můžeš dojíždět, nejsou to kasárna, ale normální zaměstnání. Zde se učíš také od pondělí do pátku, víkendy máš volno. Po ukončení ZOP půjdeš na praxi 2 měsíce, kde tě buď vrátí na útvar (alespoň na měsíc) nebo tě ubytují a budeš putovat po různých útvarech, ale prakticky nebudeš moct nic dělat, max napsat KO, protože bloky nedostaneš a spisy dělat nemůžeš. Na praxi se už normálně slouží, tak že ne každý víkend budeš doma. Po praxi přijde Praha a to na 3 měsíce. Tam tě dají na nějaký oddělení, ty dostaneš bloky a KO a budeš skoro pořád stát u silnice a flastrovat. Zde se slouží 2 denní, hned poté 2 noční a 4 dny volna, samozřejmě se slouží 12 hod. směny. Po Praze se vrátíš na svůj útvar. Pokud ale půjdeš pod Správu jihomoravského kraje, budeš to mít trochu jinak, protože první 3 roky budeš muset odsloužit v Brně v pořádkové jednotce nebo jak se to jmenuje, teprve poté tě dají někam na útvar. Zavolej na personální, tam ti vše vysvětlí, už to taky může chodit trochu jinak. Řidičské oprávnění myslím že mít musíš, protože holky z našeho okresního ředitelství, které jej neměli, si ho museli minulý rok dodělat. Ale to ti sdělí personální taky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio