Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Partnerský vztah mezi kolegy?

Co si myslíte o partnerském vztahu mezi kolegy v práci? ANO či NE?
LENNY :: Datum založení: 17. 10. 2008 :: celkem 17 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CARL-PHILIP-2 16:38:54 30. 08. 2011
Carl-Philip-2.jpg
Zdravím. Já osobně bych s partnerkou sloužit nemohl. Dokonce si ani neumím představit že by moje budoucí manželka a matka mích dětí vykonávala práci policistky. Feministky a zastánci žen a dívek u policie mě asi zatratí ale toť můj názor.

Zase na druhou stranu, pokud to někomu vyhovuje tak proč ne. Ale dle mého názoru takových to párů je extrémě málo. Určitě není jednoduché si zachovat v mnoha věcech více chladnou hlavu a neprolínat soukromí s prací.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAD 11:53:24 30. 08. 2011
honzad..jpg
No, kdyz se clovek podiva na posledni dva odstavce, tak o vztazich na pracovisti (i tech intimnich) to nevypovida ni dobreho
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/matka-policistky-ktera-se-zastrelila-ve-sluzbe-poda-zalob...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTOO 08:53:11 30. 08. 2011
martoo.jpg
Znám taktéž dost párů, ať už manželských či partnerských, které spolu slouží na SKPV a mají spolu i výjezdy. Nikdy jsem neslyšel od jejich kolegů, že by to byl nějaký problém.

Naopak vztah na OOP, který taktéž máme, je pro dotyčné naprosté neštěstí. Taktéž jsem proti tomuto a ani si nedokážu představit, že bych něco takového zažil osobně.

Nejenže se uvedené nesnese s ostatními kolegy/němi, kteří měli "svoje plány" s dotyčnou/ým, natož přímo se společným výkonem služby. Vím jak mi naskáčou žíly na čele, když si někdo dovolí na kolegu, natož na přítelkyni. Jakýkoliv rozkol doma je silně vidět i v práci a nemluvě o tom, když se tento vztah začne rozpadat. Už ani dál nemá cenu zmiňovat to, co se stane, pokud si jeden z dotyčných najde na útvaru nového partnera. To je vymalováno na celém útvaru.

Pokud se vedoucí útvaru něco takového dozví, měl by uvedené hned začít řešit, protože dřív nebo později se to musí někde promítnout. Jsme pořád lidé se svými chybami a ať se nám to líbí nebo ne, pořád je na útvaru přednější úroveň a kvalita práce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GUNMAN 07:41:44 30. 08. 2011
default.png
Ano, taky máme na útvaru takový případ. Kolegyně, kterou nikdo nebral pro její osobní vlastnosti - arogance, pomluvačnost, a pochlebování vedoucím - si nabalila kolegu, velice hodného chlapa. A ostatní se s ní začali bavit. Ale už to přešlo. Furt na všechny řve a ječí, protože jí daly minifunkci (vydává vysílačky a baterky), takže celý útvar ji fakt zbožňujě. A nejlepší místo, kde si může sednout? Klín vedoucího!
Už kvůli jejímu mládenci bych vztahy na pracovišti přísně zakázal. Co potom v opravdové krizi, kdy kulky jmenují osobně a šrapnely masově?
Nicméně mám pocit, že mnohdy a mnohde je partnerství na pracovištích rozvinuté do nečekaných rozměrů. Jsou utvářeny rodinné celky, kdy se příslušníci těchto klanů podporují a neváhají si pomáhat kolikrát více, než rodiny skutečné. Někdy mám pocit, že někteří vedoucí mají chuť některé kolegy začít líbat a držet za ruku. A jiné, děti zlobivé, neoblíbené, ač třeba profesně zdatnější, láskou proměněnou v odměnu finanční, nezahalí nikdy.
Takže vztahy na pracovišti - zrušit, vymítit a nastolit rovnocenné kamarádství!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 00:37:03 24. 08. 2011
dax.jpg
JENIKK [2011-08-23 22:05:45]:
Problémy nastanou až přijde krizovka. A problém v tom možná nebude pro vás dva ,ale pro službu určitě, neb už vidím jak přistupuješ naprosto stejně ke své favoritce a k jinému kolegovi při nepříjemných služebních rozhodnutí.
Prostě potenciální problém pro výkon služby tady je, i když ho ze svého pohledu zřejmě nevidíš.
Jinak mě napadá tisíc dalších osobních důvodů, proč bych manželku na pracovišti nechtěl ani za boha. Ale to je samozřejmě každého věc.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JENIKK 22:05:45 23. 08. 2011
default.png
DAX [2011-08-23 01:31:09]:
Jsme na oddělení takto 3 páry, z toho dva páry jsou spolu v jedné kanceláři a je to bez problémů. Ani jeden není nadřízený druhému, tak v tom není problém.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DIVIS 15:46:02 23. 08. 2011
default.png
Já říkám Ne, nevím, co by to mohlo pozitivního přinést pro výkon služby, ba asi naopak.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 01:31:09 23. 08. 2011
dax.jpg
Přeju vám at vám to klape,ale jsem starý zbrojnoš ze staré školy a pokud mám odpovědět jasně na položenou otázku ,tak musím říci ,že NE. Ve většině případech to nemůže přinášet nic dobrého pro službu ,přesně jak to popsal nprap-pavel.
Jestli to je dneska povolené nevím ,ale dříve to bylo i zakázané a na jednom pracovišti být oba prostě nemohli. Důvody jsou myslím každému jasné...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JENIKK 22:01:40 22. 08. 2011
default.png
Z-D [2010-09-12 10:25:23]:
Tak zatím to klape dobře :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu Z-D 10:25:23 12. 09. 2010
default.png
jenikk: se pozabijite :P

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio