Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Úplatky

Jak se zachovat, když zjistíte, že kolega bere úplatky?
LENNY :: Datum založení: 17. 10. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TONYK 16:00:04 18. 10. 2008
default.png
asi bych zkusil dotycnyho kolegu napomenout...Pak uz je jen na tobe,jestli budes prihlizet jak kolega prispiva k verejnemu mineni,ze kazdej polda je uplatnej,nebo jestli to nahlasis vedoucimu,nebo spis IMV,se kterou muzes komunikovat i "anonymne"....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINGO 23:33:35 17. 10. 2008
default.png
rekérka :-( Asi každá rada dobrá. Počínaje tím, o co jde a až po situaci, atmosféru a náladu na oddělení... a taky zda-li náhodou neberou i jiní kolegové. Tady asi těžko existuje nějaká praktická univerzální rada, neboť řešení by mělo obsahovat zejména to, aby celá věc nepoškodila toho (tebe), komu jsou tyto praktiky proti srti a je ochoten a schopen se jim postavit. Omlouvám se, omylem jsem to původně přidal do jiné diskuse!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio