Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Diplomat Ultralight Combat (REDAKCE)

Diplomat Ultralight Combat
Vesta Diplomat Ultralight Combat
Foto: archiv autora

V policejním světě, který se prolíná s světem bezpečnostních služeb lze dohledat různé špičkové technologie. Asi největší rozmach lze vidět na vývoji balistického materiálu. Firma Shield Tech přišla na trh s novinkou, která stojí za zaznamenání. Jedná se o neprůstřelnou vestu označenou jako Diplomat Ultralight Combat.

Autor: John Hawk
Publikováno: 10. 03. 2014
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PATRES2 00:45:34 12. 03. 2014
default.png
Obyčejná vesta.

Latka nesedi na 100 procent nikde. děla boule, někde ji je víc nekdě mín. dle foto z recenze.

vesta je předražená dle mého nazoru. stači napsat vyrobci materialu které jsou udané a zjistit si nakupní ceny. vyrobni cena vesty pod skryte nošení nepřesáhne 4 tisice ks. ta to už hrotim. a započital sem vnitřní materiál (v zimě hřeje a v leté chladí patent USA A NASA) a povlakem.

3d material na foto se nepouživá pres 3 roky u konkurence v EU a US. 4mm je moc .
ted jsou kolem 1mm . ktere jsou patentovane v USA a použivá i nasa.

každy balistický material sám o sobe udrží nůž (dle typu a síly) na kuš a podobné zbraně se přidáva 1 vrstva specialniho materialu nic vic. cena cca 200-300kc 1 vrstva.

jen muj nazor. nic vic. pro kolego SKCOP

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
Poslat zprávu SKCOP 20:45:31 11. 03. 2014
default.png
Práve riešim, akú vestu si zaobstarám do roboty. Aj Shield tech mám v hľadáčiku. Ale takáto forma reklamy vo mne vyvoláva pochybnosti.

"byla otestována na odolnost proti rážím 7,62x25mm Tokarev a 9x18mm MSC Makarov, kdy při testu vesta dosahovala výborných výsledků."
čo reálne znamená reklamný slogan "výborný výsledok"?

"Vesta dále zajišťuje spolehlivou ochranu proti bodno-řezným nástrojům do síly 32Joulů, kdy vesta byla otestována tak, aby splňovala minimálně parametry odolnosti TON 2

Jedná se o laboratorní podmínky kdy je do vesty bodnuto speciálním přístrojem, který dokáže vyvinout sílu větší než by byl schopný vyvinout dobře rostlý pachatel."

Špeciálny nástroj s tupým hrotom (šroubovák), ktorý sa na ulici prakticky nevyskytuje. Nôž je to, čo ma zaujíma. Aké je poškodenie pri seku nožnom? Prejde špicatý nôž pri bodnutí ako maslom?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)