Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

NEZAPOMENEME: Miroslav Ševčík (REDAKCE)

NEZAPOMENEME: Miroslav Ševčík
Projekt NEZAPOMENEME!
Foto: Policista.cz

Měsíc březen se pomalu nachýlil ke svému konci a nám zbývá si připomenout ještě jeden smutný osud. Stejně jako v případě Reného Grygara nám s informacemi o tomto případu pomáhal jeden z jeho kolegů, za což mu velmi děkujeme.

Autor: Petr Klinovský
Publikováno: 30. 03. 2014
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KVETA-SEVCIKOVA 08:07:10 28. 07. 2014
default.png
HAMMER [2014-07-23 06:30:48]: dobrý den p. Hamera. Paní Ševčíková. Je to těžký to takhle pojímat. Zbytečná smrt to byla, ale v tomto případě je velmi těžké někoho z toho obviňovat. I když mi jako rodina jsme si vyslechli spoustu verzí co se vůbec stalo. A věřte, že až po letech jsme zjistili pravdu a člověka to docela drtilo. Rozhodně nemůžu z toho soudit řadové kolegy bratra, i když je faktem, že Ti kteří s ním měli noční neměli odcházet z místa a začít ho hledat ihned a ne za hodinu, když odjeli na služebnu, třeba ještě bratrovi pomoct mohli.......... Ale co s tím chcete dělat? Každý si bude hřát místečko a žít s tím musí oni..................... Věřte že bordel není jen u policie, ale musíte hlavní viníky hledat na vyšších místech....... Před 3. lety mi Sokolovská nemocnice nechala zemřít tátu v bolestech bezmála pod rukama. Stačilo jedno vyšetření CT a měl šanci žít. Místo toho mu dali klistýr a slova primáře byli, přece nebudem dělat CT vyšetření každému je to moc drahý....... Tak,že opravdu tady chyba začíná někde jinde..........Je mi líto, všech co opouští rodiny ve službě a nevrátí se ke svým dětem rodinám... Trpí pak spousta lidí, když jeden člověk odejde kvůli nějakýmu hajzlovi. Změní to život všem v okolí. Ani nemá nikdo tušení kdo to nezažil. Všem, kteří slouží u policie, hasičů, zachranářů přeju, aby se z každé služby vrátili domu v pořádku a mohli žít šťastné životy bez bolesti utrpení a strachu. P. Hamere nevím kolik víte o bratrově případě a asi to vědět nechci, protože už nemám chuť otvírat staré rány, které nikdo nezmění. Bratrovo smrt změnila život celé rodině a ač to možná bude znít drsně je to pryč. Musím žít dál pro moje dvě děti. Každopádně pohled na mojí zdrcenou mámu při každém výročí, narozeninách, vánocích nikomu nepřeju. p. Ševčíková

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:30:48 23. 07. 2014
default.png
KVETA-SEVCIKOVA [2014-07-21 13:41:13]: Paní nebo slečno Ševčíková. Já být Vaším bráchou v nebíčku, trpím jako pes, když vidím, jak umírají další a další kolegové a nikdo s tím nic ani nechce dělat a jak jsem umřel zbytečně.
Jinak velké díky za Vašeho bratra, za oběť, kterou Vaše rodina nechtěně, ale přinesla. Třeba jednou něco změní k lepšímu a pomůže zatím živým.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:27:54 23. 07. 2014
default.png
PIM-BURGER [2014-04-01 14:56:03]: Můj odhad:

- nikoho to nezajímá,
- strach, že by někdo musel z funkce
- nejsou prachy

:D :D :D :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KVETA-SEVCIKOVA 13:41:13 21. 07. 2014
default.png
Díky za vzpomínku na bráchu............

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 14:56:03 01. 04. 2014
Pim Burger.jpg
DYRUP [2014-04-01 11:09:36]: Můj osobní odhad:
1. Nedostatek peněz
2. Strach, že by někdo musel třeba odejít z funkce
3. Nikoho to nezajímá

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DYRUP 11:09:36 01. 04. 2014
default.png
Nechápu proč se u PČR neprovádí tak jako u HZS každé dva roky zátěžové EKG na zjištění srdečních vad.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)