Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zvýšení platů policistů od roku 2015? (REDAKCE)

Zvýšení platů policistů od roku 2015?
Dostanou policisté v roce 2015 přidáno?
Foto: Internet

V roce 2011 snížila vláda Petra Nečase v rámci snižování státních výdajů platy policistů. Po třech letech se zdá, že by se od roku 2015 peníze strážcům zákona mohly vrátit na úroveň roku 2010. Ve čtvrtek o tom s ministrem vnitra Milanem Chovancem a premiérem Bohuslavem Sobotkou jednali zástupci Unie bezpečnostních sborů.

Autor: Redakce
Publikováno: 11. 04. 2014
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PAN-RUZOVY 10:09:32 13. 04. 2014
pan Růžový.jpg
brečíte tady jako želvy. kopete za sebe, nebo jste členy UBS ?
Pokud kopete za sebe, čeho jste jako jednotlivci dosáhlim ???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 08:23:30 13. 04. 2014
default.png
Komentovat tyto věci snad ani normálním slovníkem nejde. Prolhanost politiků, prorádnost a neúcta k práci všeobecně bezpečnostních borů je všeobecně známa.To že člověk šel k volbám byla chyba a vím, že to bylo zcela jistě naposled, tato gaunerská verbež co je u moci si nezaslouží volit ani vpravo ani vlevo. Nový ministr se chová podobně jako v one známé kauuze, kde jeho chování odpovídá současné kauze s navrácením peněz. To vše se děje díky benevolenci a absolutně nesoudnému managmentu u této firmy, který má podobné chování jako politici. Podstavy, přetíženost, nerespektování služebních norem, absolutně chybějící sebereflexe, vykazování směšných úspěchů na úkor práce na hranici možnosti podřizených, totální kolaps vykazovaný jako stabilizace policie atd.
Situace u této firmy je hodně podobná jako za komunistů, všichni vidí co se děje, mlčí a každý má se strach ozvat, pomalý ale stálý nárust kriminality jenom ukazuje kde to spěje. Nastává doba připomínající obrazně práci v čínských továrnách, apatie bez vidiny zlepšení a klasický systém v počátcích kapitalismu, ždímat a poté na dřevěných kolečkách odvést.

No a onen odklad vyrovnání a dosazení nového PP je jenom o tom, vypořádat se s posledními zbytky odboje. Za rok budou všichni souhlasit i s tím, že nám nevrátí ani korunu a všichni budou rádi, že jim 15 nějaká almužna naběhne.

Otázka pro policisty, kterým ještě tato novodobá mašinerie vevymyla mozek. Myslíte, že Babiš najde ony peníze a bude souhlasit s vrácením nějaké směšné milardy, když už ušetřil místo 3 let 4 roky a oproti inflaci za poslední 4 roky + rok 2015 dalších deset procent?(myslím, že bude šetřit dál)- lidí je jak sra..k

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ADI 10:17:10 12. 04. 2014
default.png
To bylo keců před volbami, že pane Sobotka! Jako jednu z priorit sliboval jak vrátí 10%. A dnes je to 4% v 2015 a 4% 2016. To si dělá dobrou prdel.
Jinak u hasičů se mění riziková skupina z druhé na první. Takže většina si polepší o 200 Kč.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 22:16:34 11. 04. 2014
dax.jpg
Ha Ha Ha , na Silvestra dobrý vtípek......

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)