Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Příspěvek na bydlení

Dává se policistům nějaký příspěvek na bydlení? někde to bylo uvedeno, ale moc tomu nevěřím, městská policie v Praze prý dostává příspěvek na bydlení 2.000,- a jak je to s proplácením cestovného?
LENNY :: Datum založení: 18. 10. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JESSEJAMES 16:31:37 21. 10. 2008
default.png
... a ta ubytovna je obvykle 3 x 4 pokoj s 2 - 4 dalšíma lidma, který většinou neznáš, takže peněženku radši i na WC a do sprchy. Případ od případu je to jiný, ale já to měl bez kuchyňky a čehokoliv na přípravu a uchování jídla, WC a vana dohromady pro 9 lidí, jen opadaná omítka a postel. Po těch třech letech tě za to donutí dokonce i zaplatit nějakej ten tisíc, nevim teďka přesně. Já mám silnej žaludek ale tohle jsem žvejkal těžko. A ty cesťáky myslím počítají s tím, že ti stačí jedna návštěva rodiny měsíčně nebo tak nějak.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STRIZLIVEJ 12:30:08 21. 10. 2008
Střízlivej.jpg
Nejsem z Prahy, ale dle dostupných článků a reakcí se lze dočíst, že raidis napsal sice pravdu, ale neúplnou a tudíž velmi zavádějící. Ano, 3 roky máš bydlení zdarma, ale na ubytovně. Zapomeň, že si v Praze koupíš byt (či podnájem) a MV ti bude 3 roky hradit nájem a pod. Pokud se mýlím, rád si přečtu reakce od zasvěcených.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RAIDIS 13:05:23 19. 10. 2008
default.png
V Praze je to tak, že 3. roky máš bydlení zadarmo (potom údajně za minimální poplatek), tím myslím před nástupem na ZOP a po ní, cestu Ti proplatí pouze 1x.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BASS 11:25:06 19. 10. 2008
default.png
Žádný příspěvek na bydlení se u nás nekoná, to musíš někde jinde, co Vám Ti náborčí nakukají...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio