Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Řízení pod vlivem návykové látky

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu, přiznám se,jsem aktivní kuřák marihuany, oč se mi jedná, rozhodně nechci řídit pod vlivem, a proto, když si jí zakouřím, neřídím minimálně následující 4 dny..chtěla, bych se zeptat zda je to takto bezpečné.. nebo spíše po jaké době cca mohu řídit.. nevím jestli ty 4 dny jsou málo, nebo hodně..Nebo po jaké době mohu řídit??vím, že záleží na metabolismu. chci tímto dotazem, přede jít, jakémukoliv přestupku za volantem. Děkuji tereza
TEREZA :: Datum založení: 17. 05. 2014 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu APEP ONLINE 23:02:11 17. 05. 2014
default.png
Dobrý den, píšete správně, že záleží na metabolismu. Problém je v tom, že i orientačním testem může být přítomnost návykové zjištěna i po několika dnech. Záleží na metabolismu, množství a také na frekvenci užívání. U dlouhodobého uživatele je nejspíše negativní výsledek až po detoxu či hodně dlouhého období bez užívání.
Rozhodně se vyhnout řízení pokud jste pod přímým vlivem a poté nedávat důvod k provedení kontroly na drogy.
Nejlepší je nic neužívat a co vám rozhodně radím je přestaňte s tím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio