Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Fyzické testy, 6.6. 2014 - Ostrava

Zdravím, právě jsem se regnul na tyhle stránky, takže ještě pořádně ani nevím jak to tu chodí. Mám dotaz, 6.6. dělám fyzické testy k PČR v Ostravě. Velkou hlavu mi dělá snad jediná věc a to celomotorický test. Našel jsem ( i tady ) spoustu popisů o tom, jak na to ale pořád mi nejde do hlavy jak to má správně vypadat. Rád bych se na to zkusil připravit. Není to někde na videu? Jak dlouho vůbec ty fyzické testy budou zhruba trvat? Já vlastně ani nevím, co si vzít sebou, žádné konkrétní info jsem nedostal. ( sportovní obuv a oblečení je jasná ale krom toho nic? ) Předem díky za odpověď.
THOMSON :: Datum založení: 29. 05. 2014 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu THOMSON 19:47:44 29. 05. 2014
Thomson.jpg
Díky za odpověď. Ještě poslední dvě otázky, pokud by mi to vyšlo a prošel bych jak ve fyzických, tak v psycho testech a vzali by mě, jak dlouho bych poté jezdil do Holešova, než bych se stal policistou? To bych tam jezdil každý den? Nebo bych tam zůstával, popřípadě cestu bych si hradil sám nebo je hrazená? A druhá věc, ty 4 úkoly ve fyzických jsou v infu napsány jako úkol č. 1,3,4,5. přičemž musím splnit min. 36 bodů a minimálně abych prošel musím mít 4 body z každého. Budou tam i úkoly mimo tyhle 4? Např. úkol č.2... pokud bych z těch čtyř úkolů splnil minimum pro 4 body, celkově bych nesplňoval 36 bodů, takže mi to láme hlavu. Díky za odpověď

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETRANOV 18:59:13 29. 05. 2014
default.png
MY byli rozděleni do tří skupin a každý měl jednoho policistu,který mu to počítal.Není to nic těžkého, každý cvik a jeho provedení ti ukážou.Jinak , kromě sportovního oblečení, nic zvláštního nechtěli, jen kontrolovali občanky. Celkově jsme měli tuším tak cca za dvě a půl hod hotovo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PATRICK 18:48:14 29. 05. 2014
default.png
Ahoj já dělal fyzické testy v Ostravě loni. Nehledej v tom žádnou vědu, cvik ti bude na místě pořádně vysvětlen a pokud nemáš problém s ostatními disciplínami, tak to určitě zmákneš. Není to nic těžkého,pokud by ses přece jen chtěl na to připravit,tak normálně zestoje jdi do dřepu,pak si klekni a natáhni se dopředu do lehu na břicho,natáhni ruce před sebe a zvedni dlaně od země.stejným způsobem jdi do stoje a to je jeden cvik. Pak si zase dřepneš,přes zadek si lehneš na záda,natáhneš nohy a ruce si dáš podel těla,kdy dlaně zase zvedneš od země. Pak se stejnou cestou zvedneš a máš započítaný další cvik a tak pořád dokola :-) jinak tohle cvičeni jsme jeli ve dvojcích a počítali jsme si to navzájem. Tělocvikář s asistenty chodili kolem nás a namátkou kontrolovali ;-) časově to záleží kolik vás tam bude,cvičí se boso na tatami,dokonce i člunkáč. Pak se šlo ven do parku a běhalo se. Celkově normy jsou nízké,tak chtěl tělocvikář docela precizní provedení kliků a pár lidí vyhodil. Jinak si sebou vem co uznáš za vhodné ;-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)