Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Výhody vyplívající ze zaměstnání u PČR

Chci se zeptat, zda mají policisté nějaké výhody, jestli třeba dostávají stravenky, nějaké slevy na vstupné třeba do divadla atd.
LENNY :: Datum založení: 19. 10. 2008 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TOMIK923 13:12:00 26. 10. 2008
default.png
Chtěl bych opravit lidi/kolegy, kteří psali, že nárok je na tento příspěch po pěti nebo po desíti letech služby. Tento příspěvek je možné získat už při dvouletém působení u Policie ČR a to jak občanský zaměstnanec, ve služebním poměru a nebo kombinací obou dvou (např. nejdříve občan, následně policista). Více v ZP PP č. 65/2008.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOSTA 08:37:00 26. 10. 2008
default.png
nutno podetknout, že se FKSP plní nějakým procentem z mzdových prostředků a není bezedné, tedy více přispěje na dovolenou, méně na stravenky apod. V SMK je na 50Kč stravenku příspěvek 25Kč na službu (tj. máš 10x 16-ku, dostaneš za měsíc 10 stravenek). Na dovču je jednou za tři roky nárok (pokud jsou v rozpočtu nějaké keše) na max 75%ceny rekreace, ale jen do výše příspěvku 10.000,-Kč na policistu, máš=li rodinu, je to částka pro celou rodinu. U 10 a více let složících je taky nárok na 200Kč příspevek do penzijníhoho fondu. To je více méně vše. Jo a přes odbory NOS se dá pořídit výhodný tarif u T-Mobile(nemá konkurenci).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ELTON 17:16:03 25. 10. 2008
default.png
o tom mhd slyším prvně...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JAREK 19:55:54 24. 10. 2008
default.png
Přesně tak, co jiný kraj trochu něco jiného. V Praze máš jako řadovej možnost jednou ročně tuzemskou rekreaci za dotovanou cenu. Vzhledem k tomu že jsem byl a původní cena byla lehce nadsazená, dotace vyšla asina 350 Kč pro dvě osoby, takže nejdřív zjistit ceny bez dotace pro jiné občany a pak se rozhodnout, ale bylo tam krásně. Taky musíš být trochu zvídavý a dravec aby jsi něco ukořistil, ikdyž ty nejlepší termíny jsou dávno ztraceny jako proud - někde ve vedení. Dál můžeš chodit na obědy asi za 21 kč pokud budeš mít poblíž nějakou vývařovnu, kterých je v Praze asi 6, a stíháš si udělat mezi 11-13 volno. V kanclu to jde, na ulici je to horší. Víkendy a noční máš buď smůlu nebo máš za 14 K takovou vaničku se zmrzlou poživatinou. Stravenky jsem na obvodech moc neviděl, ale z doslecu vím, že hodnota je silně pod cenou hotovek v restauraci. Takže si na pražský systém obědů osobně nemůžu stěžovat. Pak nafasuješ roční jízdenku na MHD, do konce letošního roku zdarma. Od nového nikdo neví. Co se týče vstupenek, je toho jako šafránu, ale viděl jsem permici do bazénu na plavání, kdy si ovšem musíš dojet na ředitelství a pak ji tam vrátit. Po asi 5 letech ti přispívají 200 K měsíčně na penzijní připojištění pokud si ukládáš min. 300 K měsíčně. To je docela dobrý, jen Městká dává 400 K, ale pro těch pár korun měnit firmu nebudu. Možná jsem na něco zapoměl ale asi už o ničem nevím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLASTA 21:10:46 19. 10. 2008
default.png
příspěvek na dovolenou na našem okrese (nebudu uvádět, může to být dle kraje a okresu jiné) do částky max. 5.000,-Kč/rok, v závislosti na tom zda také čerpáš příspěvek na tábor pro děti. Příspěvek ve výši 9,- Kč z FKSP na "stravenku" v hodnotě 40,- Kč na jednu službu (tedy na stravenku v hodnotě 40,- Kč ty zaplatíš 31,-Kč), jsou i příspěvky na divadla (třeba u nás zejména na vybrané muzikály v Praze, výše příspěvku různá), případně další (kulturní, sportovní, poznávací, atd,...) akce, které si v rámci útvaru zorganizujete sami a FKSP na tyto akce poskytne částečný příspěvek.Ale asi vše je kraj od kraje, případně i okres od okresu jiné.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X-SAT 20:50:33 19. 10. 2008
X-sat.jpg
Z fondu FKSP se pořádají různé akce, na které fond přispívá (divadla, poznávací zájezdy apod.). Ovšem pozor, FKSP je neorganizuje, pouze z části financuje. O organizaci samotnou se musí někdo postarat. Nutno také dodat, že každý policista sloužící myslím přes 3 roky má nárok na příspěvek na dovolenou. Každý kraj to má jinak, ale např. východočeši dostávají každý 3. rok až 12000,- příspěvek na dovolenou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GONZALES 20:43:58 19. 10. 2008
gonzales.jpg
Obědy jsou většinou dotované, z FKSP je možné získat levnější lístky do kina, divadla ( to ale záleží na konkrétním ředitelství ).V některých případech je možné a také potřebné dostat slevu na doučování, třeba z češtiny.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio