Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Studium v PA ČR

Dobrý den. Mně je 20 let a já jdu do 4. rocnikú na gymnázium. Gdyž udělám maturitu chtěl bych vstoupit do PA, ale nevím jaký podmínky musí splňovat cizinec abych mohl vstoupit do PA. Ještě nemám občanství, ale za rok budu mít trvalé bydliště. Napište prosím můžu-li jsem nastoupit do PA gdyz udělám maturitu? Díky moc. P.S. Omlouvám se za chyby.
CIZINEC :: Datum založení: 28. 07. 2014 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PETULLA 20:34:25 28. 07. 2014
default.png
Ahoj. Samozrejme, ze muzes studovat na PA. Podminky prijeti jsou stejne pro vsechny uchazece. Je ovsem otazka, k cemu ti tato VS bude, nebot jako cizinec nemuzes slouzit u bezp.sboru. Obcanstvi je jednou z podminek pro prijeti ke sboru.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)