Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ZOP - výbava

Ahoj lidičky.Mám dotaz.Nastupuji v listopadu na ZOP a zajímalo by mne,zda-li je nutné pořizovat si kimono.Pokud ano,nechtěl by se někdo z vás kimona zbavit (vel.175) a prodat mi ho?A co chrániče sluchu?Děkuji za odpovědi.Janča
JANCA :: Datum založení: 21. 10. 2008 :: celkem 17 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu STRIZLIVEJ 23:01:09 27. 10. 2008
Střízlivej.jpg
Ještě jednou zopakuji: nejsi povinna ty ani kdokoliv z nově nastupujících si pořizovat brýle a sluchátka dopředu, ale jak píše vosay a pawelek (a je to i můj názor), ty erární (zapůjčené na střelnici) většinou za nic nestojí. Někdy to bývá jen alibismus ze strany školy. Já se však v Brně s takovým případem nesetkal, tam bylo vše O.K. Pokud se chceš v budoucnu střílení více aktivněji věnovat, pořiď svoji a lepší výbavu. Nicméně to poznáš až po prvních střelbách a uvidíš sama. Pokud budou brýle moc poškrábané, máš možnost si do příštích střeleb zakoupit svoje (nikde není dáno, že podruhé nafasuješ ty samé, poškrábané, které jsi měla poprvé). Hlavní prostě je, aby jsi měla aspoň nějakou ochranu očí. Ke sluchátkům napíši asi tolik: pokud se ti bude zdát, že ty erární za moc nestojí, lze je s úspěchem doplnit špunty do uší, o kterých se zmiňoval pawelek. I větší obnos peněz utratíš i za daleko větší kraviny, tak tě doslova pár korun nezrujnuje. Možná už na škole, ale hlavně ve výkonu poznáš, že budeš muset v zaměstnání investovat daleko víc peněz. Jen si potom musíš dát pozor na pokyny instruktora, protože špunty s kombinací se sluchátky mohou u některých jedinců způsobit velmi špatné sluchové vjemy - je to velmi účinná kombinace. To však poznáš sama.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 13:00:56 27. 10. 2008
default.png
presne tak... nemusis si kupovat nic, ale ja si radsi bryle koupil - preci jen je videt mnohem vic, nez pres ty podrene erary..;) a jeste jsem si v lekarne za 3,- koupil spunty do usi, pze ty sluchatka tlumi velke nic...:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VOSAY 11:01:03 27. 10. 2008
default.png
Zdravim, souhlasím se Střízlivým, počkal bych až co řeknou ve škole...co se týče mě, tak jsem sluchátka nekupoval, těch je všude mraky, brýle byly taky, ale koupil jsem si svoje z důvodu, že erární byly dost poškrábané...koupil jsem celoplastové v domácích potřebách asi za 50,-Kč (úplně ty samé co byly ve škole)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STRIZLIVEJ 12:30:48 25. 10. 2008
Střízlivej.jpg
Nekupuj si nic dopředu. Na střelnici jsou povinni ti tyto pomůcky zdarma zapůjčit. Má rada ohledně nákupu platí pouze v případě, že by vás k tomu donutili, což je však blbost, protože jsou povinni vám tyto pomůcky zajistit - půjčit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 12:21:03 25. 10. 2008
default.png
dokavad tam nejsi, o nic se nestarej, vsechno se dozvis na miste.. hlavne si nic nekupuj dopredu, je to uplne zbytecny.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTAS2 12:16:12 25. 10. 2008
default.png
Chrániče zraku a sluchu potřebovat bude, budou střilet ve skupinách všichni naráz!! My jsme stříleli po 12 ve skupině a brýle se mi teda dost hodili, jelikož kolega který byl vedle mě asi tak 1 metr, tím jak střilel mi házel prázudné náboje nejen na obličej, ale také za mundur - neříkám ale že vždy!! JINAK ROZHODNĚ SI NIC NEKUPUJTE VŠE VÁM PŮJČÍ!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STRIZLIVEJ 22:32:55 24. 10. 2008
Střízlivej.jpg
"a brýle potřebuješ stejně pouze pokud střílíš zpoza krytu." - tak to je ta největší kravina, co jsi ohledně střílení a brýlí mohl napsat !!! Já se střílenám zabývám už od malička (začátky se vzduchovkou :-) ), střílím (tedy v současné době už tolik ne) i závodně (pistole), ale toto je fakt blbost. Mě osobně se stalo na policejní střelnici na ZOPce při střelbách ještě z Makarova (pi. vz. 82, r. 9mm Makarov), že mi po výstřelu vlétlo do oka smítko žhavého střelného prachu. A to jsem stál čelem k terči, bez žádné zástěny či jiné překážky. Zanechal mi dodnes v oku šedou skvrnku, která NAŠTĚSTÍ nezanechala žádný vliv na mů zrak. Od té doby jsem VŽDY požadoval na střelnici brýle, ikdyž to tehdy nebylo povinné. Ohledně dotazu Janči odpovím jen na ty chrániče zraku a sluchu: pokud je povinné obstarat si je sama a nechceš příliš investovat, tak na ty vaše občasné střelby postačí obyčejné plastové brýle, které seženeš v potřebách pro kutily a stavaře. I špunty do uší. Stojí pár korun a svému účelu poslouží. Ale jak psal Dave007 - zaměstnavatel je povinen ti tyto pomůcky obstarat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANCA 18:48:32 23. 10. 2008
default.png
Mám to napsaný v rozkaze,že si to mám obstarat.Máš pravdu,nechám to plavat:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 14:13:33 23. 10. 2008
default.png
Na co by sis kupovala chrániče sluchu a brýle? Střílet naráz celá třída nebudete a brýle potřebuješ stejně pouze pokud střílíš zpoza krytu. Zaměstnavatel je povinen ti tyto pomůcky obstarat!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANCA 08:51:15 22. 10. 2008
default.png
Prosím vás,není tu někdo,kdo by mi prodal na ZOP chrániče sluchu a brýle?Děkuji pro Florent/děkuji za rady!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio