Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policisté mají bezpečnou munici – konečně! (REDAKCE)

Policisté mají bezpečnou munici – konečně!
Munice s řízenou deformací
Foto: Bohuslav Kubeš

Když se někdy na přelomu roku 2013 a 2014 mezi policisty roznesla informace, že stávající celoplášťová munice bude nahrazena municí s řízenou deformací, vnímalo to mnoho policistů jako splnění snu o munici reálně použitelné pro výkon služby. Po dlouhých letech čekání se stal sen skutečností.

Autor: Bohuslav Kubeš
Publikováno: 27. 08. 2014
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DJANECKA 11:42:20 27. 08. 2014
default.png
masakatsu: právní problematice rozumím. Právě proto jsem formuloval otázku tak, že mne zajímá _váš názor_. Kdyby to bylo legálně možné povolit, byli byste pro nebo proti, a proč?


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MASAKATSU 11:19:03 27. 08. 2014
default.png
djanecka: názory můžeme mít jaké chceme, ale přesně tyhle typy nábojů spadají do kategorie "A", takže pro běžného držitele průkazu nedostupné - zakázané. Jasně, že se tu rozběhne asi polemika s povoleným HP střelivem v USA, ale jednoduše se smiřme s tím, že kde rozum nevládne, tam je třeba podvolit se úřednímu šimlu a nesnažit se měnit, co měnit nejde.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DJANECKA 10:56:53 27. 08. 2014
default.png
Dotaz: zajímal by mne váš názor na povolení této munice pro sebeobranu pro držitele zbrojního průkazu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHN158 10:33:39 27. 08. 2014
john158.jpg
škoda že se každá novinka zavádí u PČR minimálně 10 let.. mohlo to zachránit život kolegy z Prahy..otázkou je proč to trvá tak dlouho a kdo za to nese odpovědnost ?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)