Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dopravní x Pořádková Policie ???

ČAU.Mám vážný zájem o práci u policie ale jediné v čem se nemohu rozhodnout zda si to dát k dopravce nebo pořákové policii?Neznám nikoho v okolí kdo by mi poskytl info pro a proti...(velké riziko,zařazení do platové třídy,postup atd...) díky moc, čau Novis
NOVIS_ :: Datum založení: 21. 10. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MEDIC 18:12:57 26. 11. 2008
default.png
Našel jsem rozepsáno co dělaji dopraváci, ale co dělá pořádková policie je tu jen stručně. A nemohli by jste napsat co obnáší práce u cizinecké policie ? Ono je to docela důležité rozhodnutí, a ja bych rád tam kde bude trochu vic akce. Např. jezdit k mrtvolám by mě asi moc nebavilo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 14:06:40 23. 10. 2008
default.png
Dopravní policie dělá dohled nad silničním provozem a šetří dopravní nehody. Pořádková policie šetří ČJ, PŘ, TČ, dohlíží nad pořádkem na ulicích, jezdí na signály, atd... Mimo jiné, buzerování řidičů a rozdávání pokut si zde člověk užije taky hodně, hlavně při DBA. Co se týče psovodů, tak ti jsou na každém okresním ředitelství a nedostane se člověk jen proto, že má rád psy. Musíš mít zkušenosti s výcvikem psů, protože to tě učit nebudou a kynologické zkoušky si myslím, že jsou základ.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 727J 19:27:58 21. 10. 2008
default.png
Bílé čepice alias dopravka je vhodná hlavně pro lidi, co se zajímají o auta, baví je řízení vozidel, nevadí jim inhalovat výfukové splodiny, neroztřesou se jim kolena u nehody, mají žaludek na buzerování řidičů a v neposlední řadě se spokojí s 3.PT (siln. dozor) až 5. PT (nehody). Osobně bych práci u dopravky nedoporučoval a spíše bych volil práci na menším obvodním oddělení, odkud se mnohem lépe než z dopravky dostaneš např. na SKPV.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 14:25:18 21. 10. 2008
default.png
Mám úplně stejný problém, ještě taky uvažuju nad psovodama, nevíte někdo, jaký jsou podmínky k přijetí k nim, jestli třeba musím mít nějaký kynologický zkoušky atd.? Kde mají sídlo v Praze?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio