Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

NEZAPOMENEME: Karel Ullman (REDAKCE)

NEZAPOMENEME: Karel Ullman
Projekt NEZAPOMENEME!
Foto: Policista.cz

U každého případu padlého policisty se na krátký čas rozhoří diskuze, co se událo špatně, kdo za co mohl a co by se mělo změnit. Jak ukázal případ z dnešního roku, kdy řidič pod vlivem omamných látek usmrtil policistku, nezměnilo se toho u policie a v justici od roku 2004 příliš mnoho.

Autor: Petr Klinovský
Publikováno: 05. 09. 2014
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 06:07:05 11. 09. 2014
default.png
KARELS [2014-09-10 14:35:19]: Zklidni hormon, jak to asi tak mám vědět? Přečti si článek. Už Petr to napsal z neznalosti případu taky tak. Že ti nevadilo už to?

Samozřejmě se tímto památce kolegy hluboce a veřejně omlouvám, za těchto okolností je to zcela něco jiného.

Víš Karelsi, já jsem tyhle manýry, stavět se před jedoucí auta, viděl u pár bláznů v praxi. V článku je to tak popsáno. Tudíž proto taková reakce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KARELS 14:35:19 10. 09. 2014
default.png
Na těchto stránkách jsem již nechtěl nikdy přispívat, ale příspěvek uživatele hammer mě nadzvedl ze židle takovým způsobem, že musím zareagovat. U nehody kolegy jsem byl s parťákem první, viděl jsem videozáznam z bezp. kamery (průběh nehody) a znám výpověď druhého policisty, který byl na místě se zemřelým Karlem Ullmanem.

Musím ti hammere na rovinu napsat že jsi KRIPL všech kriplů futrál. Měl by ti za tvůj příspěvek někdo rozkovat tlamu šmejde!!!

Dotyčný kolega co na místě zemřel byl doslova autem s ožralým řidičem uloven, když si útěkem přes celou silnici snažil zachránit život. Byl sražen na druhé straně silnice, která je v místě nehody široká cca 15m. Řidič to na hlídku úmyslně stočil. Druhý polda co to před autem stihl jen tak tak a mohl tam taky ležet si zachránil život jen proto, že běžel až jako druhý, o kousek dál. Řidič přejel do protisměru a srazil ho až na druhé krajnici a rošmelcoval ho na kusy. Opakuji, v místě je tak široká a přehledná silnici s osvětlením, že by se tam vešlo vedle sebe 6aut.

Nechápal jsem, proč to nebylo odsouzeno za vraždu, ale jen úmyslné ublížení na zdraví, ale budiž, to je věc soudního rozhodnutí.

Chtěl jsem jen říct, že by ses měl veřejně omluvit za tyhle sračky, cos tady napsal, protože jsi nechutný hulvát a prase.

Souhlasím (+ 2)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:16:07 10. 09. 2014
default.png
Tak tento případ snad nemohl být brán pojišťovnou ani jako pracovní úraz, protože ten je definován jako nenadálý a nečekaný atd. ale tohle byl "hrdinský skutek" hraničící se sebevraždou.

Pokud to byl velitel hlídky, potrestat vedoucího oddělení za mizernou odbornou výchovu policistů konkrétně bezpečnost práce, pokud to byl člen hlídky, potrestat velitele hlídky i vedoucího, aby ostatním přešla chuť na akčnost typu superman.

Tyto skopičiny se dělaly co pamatuju a nikdo to nikdy neřešil. Jen my mezi sebou jsme se dohadovali co a jak, maximálně staří řekli, že hrdinů jsou plné hřbitovy, ale my zbabělci se dožíváme vysokého věku. Že prvním cílem služby je vrátit se domů živý, zdravý a netrestaný.

Tohle už má parametry kandidovat na Darwinovu cenu. Jenže v tu dobu se už k policii bral kdekdo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)