Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Fyzické prověrky před nástupem

Prosím o radu jestli je pro ženu v 38 letech,která není žádný velký sportovec,střední postavy reálná šance udělat fyzické prověrky před nástupem a pokud ano kolik fyzické zdatnosti se vyžaduje v ZOP,jestli se tam objevují další limity atd. díky za odpovědi
SONA :: Datum založení: 22. 10. 2008 :: celkem 28 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu COMMODORE 20:23:13 21. 12. 2008
default.png
lukas02 a vlkisek: a co jako, ze má někdo útlejší fyzickou konsistenci? Ten co má 150 kg a 2 metry výšky je lepší policista? a 165 cm na 60 kg a u SPJ? Může to být frajer, kterej strčí do kapsy kde jakýho 100 kilovýho holomáka. Nechte si ty zastaralý názory, že čím větší - čím lepší. Máte názory jak vidláci z hospodské pitky, kteří umí akorát tak vypálit "vidláckou pěst". Ten u SPJ, může být frajer, co třeba 10 let dělá profi nějaké bojové umění...na to už můžete jen mlčet a čumět. Nevím, jak dlouho sloužíte a jestli vůbec na ulici a ne na spisech, ale jestli už delší dobu, měli byste sami vedět, že podceňovat "krtky" se rozhodne nevyplácí!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS02 12:56:16 30. 10. 2008
default.png
Tak to se tebou uplně souhlasím. S tím co jsi napsal. Ale mezi němi se najdou i tací kluci co maj stejnou přibližnou váhu. Na oddělení máme také jednoho. Když s ním máš službu tak nevíš co provede. Já neříkám že jsou všichni špatný, ale kdo má mít pak respekt z Policie. Těď jsem mluvil s kolegou z SPJ a unich dělá člověk který měří 165 cm a má cca 60 kg i s postelí:). Nechci tu nikoho urážet ale u SPJ by měli být pořádný chlapy a ne ty jak to nazval jeden kolega že na něm je ta uniforma jako na věšáku. A děkuju ti za tvou podporu já jsem tu hlavně z přesvědčení a jen tak nechci utéct.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLKISEK 20:30:46 29. 10. 2008
default.png
vím o čem mluvíš a doufám že ti to vydrží. Bohužel jediná práce kde dneska berou po vystudování střední školy je práce u policie:)když někdy potkám ty 19 leté holčiny o proporcích 150 cm a 40 kg, tak nevím jestli brečet nebo se smát.....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS02 19:35:41 29. 10. 2008
default.png
Já to myslel jinak než jsi pochopil ty. Já tím chtěl říct že jsou tam lidi okolo 20 kteří k tomu nepřistupují tak jak by měli čili to znamená že je jim to fuk nedělaj všechno jak mají, před službou celou noc proflámujou atd mohl bych ti toho říct víc. Mě stačí co jsem viděl jak jim je to jedno a schovávají se za placku to určitě přiznáš že to není správné ne???? Já vím sem ještě tzv. bažant a tečemi u této firmy ještě jak jsi to vystihl mléko po bradě. Ale já se snažím si plnit své povinnosti. Ale před upozorňuju že nemluvím o všech, kterým je dvacet a okolo. Proto se snažím abych byl zařazen ve směně a v partě se služebně staršíma kolegama, kteří mě pořádně zaučí a nechají mě tzv. omakat si uplně vše. A to s těma pubertákama beru tak že oni nevědi co je to práce, kterej z nich si třeba zkusil makat rukama např. pole chmel, stěhování, zedničinu atd. určitě je si to nezkusila cca 75%, ale jak říkám nechci nikoho pobouřit. Zde píšu jak si to myslím že to funguje

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLKISEK 23:18:27 28. 10. 2008
default.png
tobě je 2O let a nesnášíš puberťáky ve stejném věku???trošku paradox. A my potřebujem kvalitní kolegy v terénu, na ZOP jsou k ničemu.Snad se me zi ně zařadíš i ty za nějaký čas - až ti přestane kapat mlíko po bradě:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS02 18:00:05 27. 10. 2008
default.png
ahoj já tě chci ujistit že na zop jsou stejný limity, ale chci tím upozornit jestli půjdeš do prahy a dostaneš jednu nejmenovanou kapitáku na sebeobranu tak ta bude chtít nějaké malé zlepší a hlavně nerozlišuje chlapy a ženyský. Jinak to zkus potřebujem zde spolehlivé lidi a ne pubertáky kterým je jak většina říká dvacet let, který když je zastavíš tak hned tahaj služebák to nenávidím. Jinak mě je také dvacet ale snažím se dodržovat nějaké pravidla a plnit si své povinnosti, nejsem ten člověk kterej si na něco hraje snažím se tu práci dělat z přesvědčení to byl můj sen od malička. Jinak popřípadě chci se omluvit starším kolegům kterých se to dotklo. Jinak jsem rád že někteří starší kolegové mi předávají své informace co a jak dělát a za to jim moc děkuju

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLKISEK 08:22:28 24. 10. 2008
default.png
jančo ty to ani pochopit nemůžeš:)protože jsi ve stejné situaci...nemůžu říct, že ty některý mladý kluky do kapsy nestrčíš, je to možné, ale jak jsem psal, je to obraz dnešní policie....pro Soňu:já se bavil o pořádkové, dopravka je pro ženy ideální, jestli chceš dělat tuhle práci tak tady se uplatníš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANCA 18:46:54 23. 10. 2008
default.png
Nechápu,co Vlkisek napsal.Vždyť tě ani neviděl!Já ve 35 letech strčím do kapsy právě ty mladý kluky/jen některý:-)/ co vyrostli doma u počítačů,tak se prosím tě neboj a věř si!!!Držím palečky!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SEMM 17:39:22 23. 10. 2008
default.png
zase máš určitě víc životních zkušeností, jsi rozumná, zralá ženská, než kluci, kteří se hlásí a je jim 19.někteří to jsou opravdu ještě děti!!!tak to nevzdávej.taky záleží na tom, jestli jsi opravdu natolik přesvědčená a chceš tu práci dělat.jestli jo, tak to zkus.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 11:17:10 23. 10. 2008
default.png
to Sona: neměla bys to vzdávat předem, i žena v tvém věku může být pro PČR přínosem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio