Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

je možné přestoupit po ZOP na jiný útvar?

zajímalo by mě, zda je mozne prestoupit po ZOP na jiny utvar. (nyni poradkova a zeleznicni policie). jestli by bylo realne, nechat se pote preradit např. na dopravni ci cizineckou policii ve vedlejsim meste(Stredoces.kraji)
LENTILKA :: Datum založení: 24. 10. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu 727J 16:56:47 26. 10. 2008
default.png
záleží na personální situaci v kraji, kde sloužíš - píšeš Středočeský kraj - tak tam je podstav spolu s Prahou nejhorší, takže tam se dostaneš, ven nikoliv. navíc si uvědom, že Tě útvar po dobu tvého studia ZOP platil s vidinou, že se mu investice do Tebe vrátí, pokud chceš tedy po ZOP odejít, tak je asi pěkně naštveš...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 13:13:48 25. 10. 2008
default.png
obecne receno sance jsou velmi male. ale za zkousku nic nedas, nemas co ztratit tak proc to nezkusit..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GREEN_HORN 12:58:47 25. 10. 2008
green_Horn.jpg
Az zkoncis ZOP tak si podej zadost a uvidis...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio