Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zdravotní vyšetření - ženy

Za pár dní mě čeká lékařská prohlídka tudíž i gynekologie, ale zrovna mám své dny :D Takže se nebudu moct tohoto úžasnýho vyšetření zúčastnit :) Tak se chci zeptat zda někdo neví jak se pak postupuje nerada bych poté zase jela jen kvůli gyndě na vyšetření do jiného kraje. Potřebuji kvůli práci mít vše co nejdřív vyřízeno. Tak doufám že někdo tu bude vědět :)Díky
BEYHERENOW :: Datum založení: 16. 09. 2014 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KOPRETINA 09:42:37 22. 09. 2016
default.png
Ahoj,

co se týče gynekologické prohlídky, měla bych také jednu otázku. Pokud je uchazečka stále pannou jak fyzicky tak biologicky, tak předpokládám, že lékař při vstupní prohlídce jistě zapíše její stav do zdravotní karty (do papíru) - v případě vstupní zdravotní prohlídky se domnívám, že to nejde zamlčet. Pak se ale může stát, že v případě řízení je její stav veřejným tajemstvím, nebo se v této otázce musí zachovávat "lékařské tajemství". Pokud tedy již nějaké informace o jejím stavu uniknou na veřejnost, jak reagují její mužští kolegové. Nemá problémy s posměchem a tak podobně. Nesetkal jste se již někdo s výše popsanou situací.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MRNE10 17:33:46 17. 09. 2014
Kam máš jít na zdravotní prohlídku?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio