Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policista xx204?

Dobrý den, hledám policistu, který byl v úterý při šetření pobodaného v albertu na ulici Vinohradská, celé číslo si bohužel nepamatuji, jen konec 204. Určitě je takových se stejným konečným trojčíslím hodně, tak se ho pokusím popsat: 22-27let. Krátké (téměř žádné) vlasy, po stranách úplně vyholené. Vousy upravené čárka na bradě. Vysoký asi 180cm. Prostě fešák!! Nevím jak jinak ho dohledat, toto je úplně poslední šance, ptala jsem se kamaráda, který dělá u policie, ale řekl mi bohužel. Děkuji za každou informaci, ahoj Lucka :)
LUCINKA :: Datum založení: 16. 10. 2014 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUCINKA 19:22:25 16. 10. 2014
default.png
Ještě jsem zapomněla napsat PRAHA, kdyby náhodou byl někde podobný případ, tak aby se našel ten správný policajt!! Děkuji moc Lucka :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio