Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

PMJ Brno

Zdravím všechny kolegy. Chtěl jsem se zeptat, jestli tu náhodou někdo není z pmj brno. Měl bych pár otázek, jako např. jak je to tam s rozvržením služeb, průběhem služby a taky platovým ohodnocením..Nyní jsem na obvodě, kde se šíleně nudím. Díky za odpověd chlapy.
MIKE369 :: Datum založení: 29. 10. 2008 :: celkem 22 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FLORENT 10:32:19 01. 11. 2008
default.png
Nejsem z PMJ ale jsem jsem z oddeleni ktere funguje na stejnem principu, tzn chyceneho pasika predame na mistnim oddeleni. Nicmene nikdy ani me ani me kolegy nenapadlo kopnout jim tam pasika a odejit a starejte se. Se vsim vzdycky mistnakum pomahame. Ja myslel ze je to normalni...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KLERIC 13:05:08 31. 10. 2008
default.png
for Dave007 Ano PMJ přejde pod SJmk a PPO pod VEO SJmk. Pod mŘ Brno zůstanou jen obvody. Všechno toto je jen tabulkově a dle systematizace. Na výkonu by se nemělo vůbec nic měnit a kluci budou pořád jezdit v Brně tak jako doteď. for Mike 369 Já na PMJ nejsem, jdu na SPJ, ale mám tam spoustu dobrých kamarádů a kolegy s kterými jsem nastupoval k polici. Požadavek kluků je minimálně 3 roky služby ve výkonu a splnění přijímacího řízení, kde jsou fyzické testy pohovor s vedení, taktika zákroku a střelby. Teď bylo jedno tří denní řízení na Libavé a nevím kdy bude další. A samozřejmě nadšení pro práci a ochotu jezdit na zákroky, protože jsou používání na všechny možné prasárny. Čím nebezpečnější tím víc tam posílají kluky z PMJ.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MIKE369 18:03:34 30. 10. 2008
default.png
díky za odpověd, už sem myslel, že se tu budou všichni jen hádat. A ty sloužíš u PMJ...mně je 22 a chtěl bych tam přejít.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 17:18:34 30. 10. 2008
default.png
tvůj poslední příspěvek jsem nepochopil. PMJ bude od nového roku spadat přímo pod Správu JmK? Co PPO? SPJ myslím pod Správu JmK bude spadat. Co potom zbyde Brnu? To budou přímo pod Brno - město akorát obvody?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KLERIC 16:16:16 30. 10. 2008
default.png
la.sagrero Nikdo se nehádá. Jen jsem psal jak to v Brně je. Od novýho roku dle nové systematizace bude PMJ samostatnou skupinou SJmk, PPO bude taktéž samostatnou skupinou spojenou s VEO a vzniká zde nové oddělení SPJ.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KLERIC 16:10:57 30. 10. 2008
default.png
for Kapesnick Je to možný OIKT pracuje dobře a asi si nevšimli, že již 5 let funguje v Brně nova skupina. Nevím jak často se ty stránky aktualizují, ale kluci mají svojí oficiální domovenku schválenou Prahou tak asi na ně někdo zapomněl. O tom házení špíny jsem to asi napsal trochu neohrabaně a vyznělo to jinak než jsem chtěl. Nebylo to mířeno na tebe, ale globálně na to, že se pořád soupeří a hašteří, kdo dělá těžší práci. Každá má to svoje a každá potřebuje jiný typ člověka. Takže jestli se tě to dotklo, což doufám že ne tak se omlouvám kolego a všechno dobrý. Řadoví musí držet při sobě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LA-SAGRERO 16:10:37 30. 10. 2008
la.sagrero.jpg
V Plzni i Brně a tuším i v Ostravě funguje PPO... Třeba v Plzni je PPO rozdělen na dvě oddělení, první zajišťuje činnost PMJ a druhé úkoly SPJ. A pokud se nepletu tak v Brně je tomu obdobně, že speciální skupina vybraných lidí z PPO zajišťuje činnost PMJ. Oficiálně jako útvar je PMJ jen v Praze. V ostatních městech to jsou jen oddělení útvarů Pohotovostních pořádkových odborů, abyste se nehádali o kravinách a věděli jak to je.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KAPESNICK 14:43:02 30. 10. 2008
default.png
Ahoj. Prosim Te,vychazel jsem z legislativy. Prochazel jsem i stranky spravy Jmk, archiv webu mv cr i jeho aktualni verzi a vsude se pise to same a to,ze v Brne je pouze PPO (viz. oficialni prehled utvaru), o brnenskem pmj neni nikde ani zminka,nicmene mohl jsem to nekde prehlednout. P.S. Nevsiml jsem si,ze bych na nekoho hazel spinu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 14:35:46 30. 10. 2008
default.png
posledni dobou se to bohuzel stava docela casto ze MOP je na miste driv. je to kvuli spatne praci operacniho ktery se mi zda praci PMJ sabotuje. tam zas maji totiz jine carky.. nadruhou stranu MOP je prace ktera casto nepritahuje ty "bojovniky", proto jsem se uz setkal s tim ze treba pri nahlasene streblbe ac na miste byli driv cekali za rohem a na misto se vydali az po nas atd.. ona ta prace na PMJ totiz zas tak akcni neni. kazdy ma, tech opravdu dobrych tisni sotva pet do roka a to je moc. v prumeru tak dve ktere za neco opravdu stoji. jinak jsou to jen nesmysly, papirovi draci, carky a honeni pokut.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTAS-MOP 14:08:40 30. 10. 2008
default.png
Souhlasím kolego, pro ten vrchní managament jsme všichni stejný nuly a měli bychom tak nějak držet při sobě a spíše bojovat proti němu ne proti sobě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio